Menü

1971’in İzmir Gecelerinden Ufak Dedikodular

1971'in İzmir Gecelerinden Ufak DedikodularYAŞ GÜNÜ – Ünlü şantör Berkant fuardaki bir gece kulubünde kızı Yasemin için bir yaş günü düzenlemişti… Yukarıda yaş gününden bir hatıra fotoğrafı, altta ise yorgunluktan gazino kulisinde uyuya kalan Necdet Tosun görülmektedir

EFES OTELİNİN HAVUZUNDA- İzmir’de Büyük Efes oteli İstanbul’dan gelen ünlülerin park yeri olmuştu.Kimi ararsanız Efes otelinde bulabiliyordunuz.İste yukarıda Efes otelinin havuzunda Selma Güneri, Müzeyyen Senar, Çolpan İlhan, Feraye ve Sadri Alışık görülmektedirler..

1971'in İzmir Gecelerinden Ufak Dedikodularİzmir gecelerinin en mutlu “baba”larından ve “çift”lerinden şantör Berkant, on yaşına basan kızı Yasemin’in yaş gününü Fuar’daki gece kulüplerinden birinde eş dostları arasında kutladı. Yasemin on yıl önce İzmir’de doğmuştu. Ve babasının İzmir’deki çalışması dolayısiyle yaş gününü, doğduğu şehirde kutlamış oldu. Berkant’ın eşi Bayan Akgürgen yaş günü partisinin en mutlu kişisiydi. Çünkü çocuğunun babası yanıbaşındaydı.

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/pazar-dergisinin-1969-tarihli-678-sayisi)

01.09.2015 10:02

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 10:44

    Gizem Ersoy

    şu dedikodu haberlerini cok seviyorum ya
  • Yayınlandı: 7 Eylül 2015 12:17

    HALİT KUMRU

    otelde yok yokmuş ne yıldızlar ordamıymış be:D