Menü

1987 Yılının Takvimi Tamamlandı

1982’den beri takvimleri yapılıyor

Dünyanın en sevilen topluluklarından olmasına rağmen, Andy Ridgeley’in yarattığı huzursuzluk yüzünden dağılan Wham topluluğunun, takvimleri 1982’den beri her yıl hazırlanıyor ve hayranları tarafından peynir-ekmek gibi kapışılıyor; Topluluğun 1987 takvimlerini hazırlayan reklam ajansları, «Wham’in değişik bir fotoğrafının yer aldığı bu yılkı takvimin satış rekorları kıracağına inanıyoruz» diyorlar…Dünyanın ünlü toplulukları arasında yer almasına rağmen, bu yıl dağılan Wham topluluğunun sevilen 2 solisti için, reklam ajansları yine kolları sıvadı ve onların 1987 takvimini hazırladı.

5 yıldan beri takvimleri kapış kapış satılan ünlü topluluğun 1987 takvimindeki resimleri çok ilginç. Reklam Ajansları, «Wham’in bu takvimi satış rekorları kıracak» diyorlar.

Wham topluluğu dağılmasına rağmen, hala eski ününü sürdürüyor… Dünyanın en ünlü toplulukları arasmda yer almasına rağmen, bu yıl dağılan Wham topluluğunun sevilen 2 solisti için reklam ajansları yine kolları sıvadı ve onların 1987 takvimini hazırladı.Kapış kapış satılıyor

1982 yılından bu yana her yıl özel olarak hazırlanan takvimleri kapış kapış satılan ünlü topluluğun 1987 takviminde de ilginç bir resimleri yer alıyor… George Michael’ın grup içinde hep huzursuzluk çıkaran Andy Ridgeley’in boynuna sarıldığı an çekilen fotoğrafı takvimde kullanan reklam ajansları, «Wham’in bu takvimi satış rekorları kıracak» diyorlar. Ajans yetkilileri bu konuda şöyle konuşuyorlar: «Grubun dağılması karşısında hayranları çok büyük tepki gösterdiler ve bir araya gelmelerini istediler. Biz de bu hayranların sayısını gözönünde bulundurarak, hiç değilse onları takvimde bir araya getirmeye çalıştık. Ayrıca, birkaç yıldır süren gelenek de bozulmamış oldu. Geçen yıllarda grup elemanları henüz ayrılmadan önce bile hazırladığımız takvimler piyasaya çıkar çıkmaz satılıyordu. Bu yıl kimbilir takvimler nasıl kapışılacak?»(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-39-sayisi/)

14.01.2021 23:02

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar