Menü

A-Ha Miami Tatilinde

Dünya turnelerinin Almanya durağında bulunan A-Ha grubunun 3 elemanı Pal, Mags ve Morten, kısa da olsa Miami’de bir hafta tatil yapabildiler.

A-Ha grubunun üç genç elemanı Pal, Mags ve Morten aylardır süren koşuşturmacanın yorgunluklarını bir haftalık tatil kaçamağıyla atmaya çalıştılar…Dünya turnelerinin Almanya durağında bulundukları sırada bir haftalık boşluktan yararlanan üç ünlü, Amerika’ya giderek Miami’de tatil yaptılar ve gönüllerince eğlendiler.

«Kendimize geldik»

Aylardır dünyanın pek çok ülkesini dolaştıklarını ve binlerce kilometre yol katettiklerini belirten Pal, Morten ve Mags, «Çalışmalarımız ve konserler nedeniyle kendimize zaman ayıramaz olmuştuk. Kısa süreli de olsa bir tatil bizim için gerekliydi» diye konuştular.

1 hafta bütün sorunlardan uzakta gönüllerince bir tatil yaptıklarını belirten ünlü üçlü, «Böylelikle kendimize gelebildik» dediler.«Daha yolumuz uzun»

Almanya’daki konserlerinin ardından Avrupa’nın diğer ülkelerinde de konserler vereceklerini ve önlerinde yüklü bir programın bulunduğunu söyleyen A-Ha’nın elemanları, «Daha önümüzde upuzun bir yol var. Pek çok ülkeye gideceğiz. Bizim için gerçek tatil, ülkemiz Norveç’e döndüğümüz zaman başlayacak» şeklinde konuştular.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-48-sayisi/)

14.01.2021 15:48

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar