Menü

A-Ha’nın Solistine Amerikalı Gelin

AMERİKA’DA BİR SEVGİLİ BULDU

A.Ha’nın sevilen solisti Morten Harket, dünya turnesinin Amerika durağında yeni bir sevgili buldu. Genç şarkıcı, «Yalnızlıktan bıkmıştım. Patrice ile çok iyi anlaşıyorum. Artık bunalımlı günler geride kaldı» diyor.

Dünyaca ünlü A-Ha topluluğunun sevilen solisti Morten Harket, sonunda bir sevgili buldu. Gruptaki diğer arkadaşlarının aksine yalnızlıktan hoşlanan ve hiç kız arkadaşı bulunmayan Morten, dünya turnelerinin Amerika durağında rastladığı bir kızla arkadaşlık etmeye başladı.«Hayat çok güzel»

Patrice isimli sevgilisi ile dünyadaki güzellikleri yeniden keşfettiğini söyleyen Morten Harket, «Yalnızlıktan öylesine bunalmıştım ki, Patrice benim için bir kurtarıcı oldu» diyor. Dünya turneleri sırasında, arkadaşlarının sürekli sevgilileri ile birlikte olmalarından dolayı çok yalnız kaldığını belirten genç sanatçı, «Patrice ile çok iyi anlaşıyorum. Belki ondan hiç ayrılmam» diye konuşuyor.Birlikte geliyorlar

Patrice isimli genç kızı tanıdıktan sonra yaşamın tadına vardığını söyleyen Morten Harket, Amerika’da sevgilisiyle dolaşıyor ve bunalımlı günlerinin geride kaldığını söylüyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-45-sayisi/)

27.02.2021 05:55

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar