Menü

Ahu Tuğba İbo’ya Tutuldu

Antalya’da İbrahim Tatlıses ile film çeviren Ahu Tuğba, tutum ve davranışlarıyla yine tüm gözleri üzerine çevirmeyi başardı. Her zaman olay kadını olan Ahu Tuğba, «Ben işimi iyi bilirim» diyor.

Olayların Kadını Ahu Tuğba, ününü öpücüklerle korumaya çalışıyor… Antalya’da birlikte film çevirdiği İbrahim Tatlıses’ten öpücüklerini esirgemeyen Tuğba, yine tüm gözleri üstüne çekiyor.



«Ben Sıcak bir insanım»

Gerek film setinde, gerekse çalışma dışındaki bütün zamanlarını İbrahim Tatlıses’le geçiren Ahu Tuğba, tutum ve davranışlarıyla ilgiyi üzerinde toplamayı başarıyor. Ünlü türkücünün bir an olsun yanından ayrılmayan Tuğba, «Ben işimi bilirim» diyor.

İlk kez birlikte oynadığı İbrahim Tatlıses’le çok iyi dost olduklarım söyleyen güzel sanatçı şöyle konuşuyor:



«Çok dost canlısı ve sıcak bir kişiliğe sahip olduğum için, herkesle hemencecik kaynaşırım… İbrahim Bey’i de daha önceden bu kadar iyi tanımıyordum. Film çekimleri sırasında onun da çok canayakın bir insan olduğunu anladım ve aramızda sağlam bir dostluk kuruldu. Bu yüzden ona olan sevgimi her zaman sarılarak ve öperek kanıtlamak istiyorum.»

Herkesle arkadaş

İbrahim Tatlıses’e duyduğu yakınlığı gizlemeyen Ahu Tuğba, bu arada diğer sanatçı dostlarından da sevgisini esirgemiyor. Katıldığı davetlerde karşılaştığı sanatçılarla hemen sarmaşdolaş olan Tuğba, «Bugüne kadar kimseyle kavga etmedim ve iyi ilişkilerimi her zaman sürdürmek istiyorum» diyerek çalışmalarına defanı ediyor.



(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-43-sayisi/)

18.01.2021 22:54

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar