Menü

Ahu Tuğba Külot Satacak

Satacağı külotları önce giyerek mankenliğini yapan Ahu Tuğba, ”Avrupa’dan giyim eşyası almak aptallık. Türkiye’de konfeksiyon her dalda öylesine ilerledi ki. Bakın şu çamaşırlara” diyerek şimdiden reklamını yapmaya başladı bile…İsviçre’de çocuk aldırdığı iddia edilen Ahu Tuğba’yı Paris’te bulduk. Cenevre ve Milano’yu gezdikten sonra annesi Neriman Çetin ile birlikte Paris’e geçen Ahu Tuğba’nın dil kursuna değil ama gizli bir ihracat planına giriştiğini öğrendik. Sorularımız karşısında çok net bir cevap veren Ahu Tuğba bundan böyle gazino sahnelerinden ve film piyasasından kazanamadığı parayı ticaret yaparak kazanacağını şöyle anlattı.– ”İstanbul’dan gelirken aklımda böyle bir şey yoktu. Ama bu son gezim sırasında İtalya’da ve Fransa’da iç çamaşırlarında büyük satış olduğunu gördüm. İstanbul’daki iç çamaşırları üzerine rakip tanımadığım modacı dostum Yalçın Özkara’yı aradım. O da bana bıraktı bütün anlaşmaları. Şimdi Avrupalılar için hazırlanan son derece iç gıcıklayıcı, egzotik iç çamaşırlarını hem göstereceğim hem satacağım. Kürklü olanı da var, fermuarlı olanı da… Buradaki anlaşmaları yaptıktan sonra İstanbul’a döner dönmez kendime alt olacak ihracat şirketini kuracağım.”

Ahu Tuğba’dan son haber bu. Giydiği külotları satarak ticaret hayatına atılmayı planlayan güzel yıldızın başarılı olacağından hiç kuşkumuz yok. Baş döndürücü seksi güzelliğiyle sunduktan sonra soğuk dedikleri ingilizler, kuzeyliler bile eriyiverir vallahi. Hele bir de ateşli İtalyanları, İspanyolları düşünün…UYGULAMALI PAZARLAYICI

Ahu Tuğba İstanbul’dan uzun bir süre için ayrılmadan önce yabancı dil kursuna gideceğini Paris’te Fransızca, Londra’da İngilizce öğreneceğini açıklamıştı. Sonra bir haber geldi ki Ahu Tuğba İsviçre’de kürtaj yaptırmış.Yanında ise yasak meyvesini aldırdığı aşkı Kenan Kalav ile annesi Neriman Çetin varmış. Daha sonra İtalya’ya ve oradan da Fransa’ya geçen Ahu Tuğba’dan son gelen haber ise ticarete atıldığı. Türkiye’de üretilen iç çamaşırlarını Fransa pazarına pazarlayacağını söyleyen Ahu Tuğba mamüllerini hem gösterecek hem de satacakmış. Yani mankenliğini kendisi yapacak ve de dövizleri cebine dolduracak… Bu konuda yakın dostum dediği modacı Yalçın Özkara ile işbirliği yapan Ahu Tuğba bakalım dönene kadar ne işler bitirecek ne işler?..

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-9-sayisi/)

26.12.2020 00:39

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar