Menü

Ahu Tuğba Yine Şaşırttı

Ahu Tuğba her işi iyi bildiğini herkese gösteriyor. Ünlü sanatçıyı elinde raketle tenis oynarken görenler pek seslerini çıkarmadılar ama, dinlenirken sigara içmesine de, «İşte Ahu» demekten kendilerini alamadılar.

Her işte usta olduğunu kanıtlayan ünlü sanatçı Ahu Tuğba şimdi de tenise merak sardı… Boş zamanlarında sık sık tenis oynayan sanatçıyı görenler, «Ahu bu işi de becermiş» dediler.Ancak Ahu Tuğba’nın ustaca oynadığı tenisten sonra sigarasını yakıp bir köşeye oturduğunu görenler ise hayretlerini gizleyemediler ve «Hem spor yapıyor, hem de sigara içiyor. İşte Ahu… Ne yaptığı belli olmaz» demekten kendilerini alamadılar.

«Her şeyin yeri ayrı»

Son tutkusu olan tenisten çok büyük zevk aldığını söyleyen Ahu Tuğba, kendisini eleştirenlere gülerek, «Tenis oynamak da, sigara içmek de benim için bir zevk. İkisinden de vazgeçemem. İkisinin de yeri ayrı» dedi.Zevki uğruna her şeyi göze alabildiğini belirten Ahu Tuğba, «Sigara içmenin, tenis oynarken bana bir zararı dokunduğuna inanmıyorum» diyerek şöyle konuştu:

«Ben buyum, değişemem»

«Tenisin çok güzel bir spor olduğunu yeni keşfettim. Her işte olduğu gibi bunda da başarılı olduğuma inanıyorum. Toparaketle vurmak bana büyük bir zevk veriyor. Bir süre sonra, yapılacak yeni bir şey keşfedersem belki bundan da vazgeçebilirim. Hızlı ve heyecanlı yaşamayı seviyorum. Ne yapayım, ben buyum, değişemem…»«Her şeyi zevk için yaparım»

Ahu Tuğba spor yaparken sigara içtiği için kendisini eleştirenlere, «Her şeyi zevk için yaparım» diyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-44-sayisi)

21.01.2021 14:19

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar