Menü

Ahu Tuğba’nın Pırlantalı Halhalı

AHU Tuğba özel hayatını düzene koyduktan sonra bu yılın en flaş isimlerinden biri oldu. Sahneye 7 kişilik bir dans grubu eşliğinde çıkan TUĞBA. ‘FANTASTİK SHOW’ adlı gösterisiyle ve birbirinden ilginç giysileriyle sahnelerde bir fırtına gibi esiyor.

Son olarak gazinocu sevgilisinden de ayrıldıktan sonra ‘AŞK DEFTERİNİ’ tamamen kapatıp kendini sanatına veren sanatçıya sahneye ilk çıktığı gece annesi Neriman Tuğba 450 bin lira kıymetinde tamamen pırlantadan yapılmış zarif bir halhal hediye etti.Kuliste, Ahu Tuğba’nın ayak bileğine pırlanta halhali takan anne Neriman Tuğba, kızına bol bol öğüt verdikten sonra kızı da annesine sarılıp öperek teşekkür etti.

«Allah herkese benim annem gibi bir anne nasip etsin. Her zaman yanıbaşımdadır, iyi günümde, kötü günümde en büyük desteğimdir. Mutsuzluğumda yanına koştuğum, sığındığım tek insandır o» diyen Ahu Tuğba’nın bu sözlerine Neriman Tuğba da şöyle karşılık veriyordu:«Ahu 15 yaşında sinemaya başladı. Sonra modaya uydu sinemadan sahneye geçti. Şimdi şarkıcı olarak da aranan bir isim haline geldi, kızımla her zaman gurur duyuyorum.»

Ahu Tuğba, İstanbul’daki sahne çalışmasını tamamladıktan sonra İzmir Fuarı’na kadar sahne çalışması yapacağını fakat bu arada daha önceden yapılmış bir mukavele gereği Türk – İtalyan yapımı bir filmde başrolerden birini oynayacağını belirtiyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1981-tarihli-31-sayisi)

05.10.2020 22:31

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar