Menü

Ahu Tuğba’nın Yeni Partneri

Ahu Tuğba ve Tarık Tarcan «Hayat Kadını» adlı bir filme başladılar. Birlikte oynadıkları ilk filmin hemen ardından ikinci defa kamera karşısına geçen Tuğba ile Tarık Tarcan, sinemada yeni bir ikili oluşturduklarına inandıklarını söylüyorlar.

Sinemada yeni bir ikili doğdu. Birlikte oynadıkları ilk filmin hemen ardından ikinci defa «Hayat Kadını» adlı film için kamera karşısına geçen Ahu Tuğba ve Tarık Tarcan, «Çok uyumlu olduklarını ve birbirlerine çok yakıştıklarını» söylüyorlar.«Çok iyi anlaşıyoruz»

Müjde Ar, Serpil Çakmaklı, Sibel Egemen gibi ünlü isimlerle film çeviren Tarık Tarcan, en çok Ahu Tuğba ile çalışmaktan zevk aldığını belirterek, «Ahu ile çok iyi anlaşıyoruz. Bu birlikte olduğumuz ikinci filmimiz. Bundan sonra birkaç filmde daha oynayacağız» diyor. Ahu Tuğba ise bu konuda şunları söylüyor: «Tarık’la başka filmlerde de birlikte olmak istiyorum. Sinemada yeni bir ikili olursak şaşırmayın». Set aralarında sık sık bir araya gelerek koyu bir sohbete dalan iki sanatçı sözlerini doğrulamasına dostluk gösterilerinde bulunuyorlar. Rol arkadaşları Şemsi İnkaya ise, «Yeni bir ikili mi yoksa yeni bir aşk mı doğacak. Ancak filmin sonunda belli olur» diye konuştu.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-47-sayisi/)

27.02.2021 05:51

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar