Menü

Ahu Tuğba’ya Gözaltı Şoku

GEÇTİĞİMİZ haftanın en flaş haberi hiç şüphesiz Ahu Tuğba ile Oya Aydoğan’ın sürdürülmekte olan bir eroin operasyonu ile ilgili olarak gözaltına alınmalarıydı.

Tuğba ile Aydoğan’ın hemen ardından Beyhan Baysal, Şakir Şener ve şarkıcı Hakkı Çağdaş da gözaltına alınmışlardı. Derken aynı operasyonla ilgili olarak Yaprak Özdemiroğlu’ndan Güngör Bayrak’a, Hülya Sözer’den Nil Burak’a kadar değişik isimlerin de ifadelerine başvurulacağı öne sürülüyordu.Tüm bu söylentiler devam ederken Ankara’da ifadelerine başvurulan Ahu Tuğba ile Oya Aydoğan «tanık olarak» gözaltına alındıkları Ankara Karanfil Sokak’taki Kaçakçılık Daire Başkanlığında verdikleri ifadelerden sonra serbest bırakılıyorlar, diğer sanatçılar hakkındaki dedikodular ise rivayet olarak kalıyordu.

Her iki sanatçı da Antalya’da tesadüfen davet edildikleri bir yatta çektirdikleri bir resim yüzünden «tarak olarak» ifade verdiklerini ve eroin olayı ile uzaktan yakından ilgilerinin olmadıklarını basın mensuplarına söylüyorlar, bu arada da en çok aklandıklarına seviniyorlardı.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1984-tarihli-27-sayisi/)

06.11.2020 14:47

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar