Menü

Ajda Pekkan İş Kadını Oldu

 «Ne kadar çok»

Ünlü sanatçı, dağıtacağı ödüllerin çokluğunu görünce hayretini gizleyemedi ve «Bu kadar çok

madalya ile kupayı kime vereceğiz?» diye konuştu.Öpmeyi ihmal etmedi

Ajda Pekkan, Taçspor Kulübü’nün düzenlediği tenis turnuvasında başarılı olan sporculara ödüllerini verirken, büyük bir içtenlikle onları yanaklarından da öperek kutladı.

Ajda, ödül dağıttı

Taçspor Kulübü tarafından düzenlenen tenis turnuvasında başarılı olan sporculara ödüllerini, Ajda Pekkan verdi.Şarkıcılığı bıraktıktan sonra iş haltına atılan süperstar, ancak bu tür organizasyonlarda ortaya çıkıyor.

Uzun süredir ortalıklarda görünmeyen Ajda Pekkan, Taçspor Kulübü’nün düzenlediği tenis turnuvasının ödül törenine katıldı. Turnuvada dereceye giren sporculara ödüllerini veren ve onlara başarılar dileyen süperstar, «Artık müzik benim için bitti, bundan böyle iş kadınıyım» dedi.

Yoğun işlerinden dolayı ortalıklarda fazla görünemediğini belirten Pekkan, «Ancak böyle özel davetlere katılabilivorum ve tanıdıklarımla hasret gideriyorum» diye konuştu.Ödüllerin dağıtımı sırasında ünlü sanatçıyı değişmiş tipi ile gören davetliler ise, «Ajda hanım uzun süre ortadan kayboluyor ama ortaya çıkınca, yine tüm dikkatleri üstüne toplamayı başarıyor. Süperstarlıktan sonra şimdi de süper iş kadını olacak» dediler.

Başarınızın devamını dilerim

Ajda Pekkan, başarılı olan bir sporcuya ödülünü verirken, tenisin güzel bir spor olduğunu belirterek, «Başarılarınızın devamını dilerim» dedi…Tipini değiştirdi

Her zaman yaptığı yeniliklerle dikkat çeken süperstar, yeni tipiyle yine tüm bakışları üstünde topladı.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-34-sayisi/)

14.01.2021 23:14

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar