Menü

Ajda Pekkan Sezonu Açtı

TÜM bir kış mevsimini çalışarak geçiren Ajda Pekkan, yeni sezona dinlenerek giriyor. Marmaris ve Çeşme Festivalleri’ne katılacak olan Ajda Pekkan, bu festivallerde hem dinlenme ve tatil yapma olanağına kavuşacak, hem de program yapacak…

Ajda PekkanAğustos ayında başlayacak olan İzmir Fuarı’nda sahneye çıkması için peşpeşe teklif aldığını belirten güzel sanatçı bu konuda şunları söylüyor:

«Geçen yıl İzmir Fuarı’na yine katılmış ve büyük ilgi görmüştüm. Bu yıl o kadar değişik teklifler geliyor ki assolist olmamı isteyenler dahi var… Assolistini sen seç diyenler var. Gece kulübünde şov yapmamı isteyenler var. Şimdi bu teklifleri inceliyorum. Ancak ne yapacağıma henüz karar vermedim.»

Eylül ayı içinde yeni plağı için stüdyoya girecek olan Ajda Pekkan gelen film teklifleriyle ilgili olarak şunları söylüyor:

«Değişik ve güzel teklifler var ama benim severek oynayacağım bir hikaye henüz yok. Ayrıca ben vamp kadın değilim. Yıllar sonra film çevirmiş olmak için ne kendimden, ne sanatımdan, ne de Ajda Pekkan imajından ödün veririm. Kolay olmadı bu imajı kazanmak… Filmin geleceği kadar kendi geleceğim de söz konusu…»

Ajda Pekkan cephesinde son durum böyle… Güzel sanatçı bugün Serde Marmaris’te hem dinleniyor yeni sezona taze güç kazanıyor, hem de festival programı çerçevesinde sahneye çıkıyor…

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1984-tarihli-24-sayisi)

01.08.2019 14:12

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar