Menü

Aksesuar Tutkunu Sandra Kim

Bu yılki Eurovision Şarkı Yarışması’nda yaşından büyük işler başarıp ülkesine birincilik kazandıran Sandra Kim, yine de yeni yetişen bir genç kız olduğunu unutmuyor… Genç yaşında elde ettiği başarının kendisini hiç değiştirmediğini söyleyen Sandra, «En büyük zevkim incik-boncuk toplamaktır» diyor.

«Takısız dolaşamam»Her alışverişe çıktığında mutlaka 34 parça süs eşyası aldığını açıklayan güzel şarkıcı şunları söylüyor:

«Paramı en çok incik-boncuğa harcarım. Hemen her gün çarşıya çıkıp ya alışveriş yaparım ya da sevdiğim türde takılar satan mağazaları dolaşırım. Kıyafetime pek özenmem ama takısız dolaşamam. Paramın büyük bir kısmını takılara ayırdığım için annemle aram bile açıldı. Ancak ben değerli şeyleri değil, bana uyan sevimli takılan seviyorum. Değil Eurovision birincisi, dünyanın en büyük şarkıcısı bile olsam bu zevkimden asla vazgeçmem.»Takı merakının küçük yaşlardan beri olduğunu belirten Sandra Kim, kolleksiyonunda kaç tane kolye, bilezik ve küpesinin olduğunu bilmediğini söylüyor. Genç şarkıcı, «Hemen her gün yeni bir şey aldığım için sürekli olarak sayı artıyor ve ben de incik boncuklarını saymaya yetişemiyorum» diyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-26-sayisi/)

21.01.2021 15:31

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar