Menü

Arif Sağ’dan İlyas Salman’a Tam Destek

«Biz eski dostuz»

Yeni işlerinde birbirlerine başarılar dileyen Arif Sağ ve İlyas Salman, «Biz eski dostuz ve her zaman birbirimizin iyiliğini isteriz, kötülükten hiçbir şey çıkmaz» dediler…Bir plak şirketi kurarak iş hayatına atılan Arif Sağ ile şarkıcılığa başlayan İlyas Salman, birbirlerine önce «Hayırlı olsun» dileğinde bulundular. Sonra da objektifimize poz vererek, «Bizden, iyi haberlerimizi bekleyin» dediler.

Sanat yaşamlarında önemli değişiklikler yapan iki ünlü sanatçı Arif Sağ ve İlyas Salman, birbirlerine «Hayırlı olsun» dileğinde bulundular… Sağ, sahne ve sazevi çalışmalarının ardından bir plak şirketi kurarak iş hayatına atılırken, İlyas Salman da şarkıcılığa başladı.«Bundan sonra film çevirmeyeceğim»

Birbiri ardına çevirdiği filmlerden sonra birdenbire müzik dünyasına transfer olan İlyas Salman, «Bundan sonra film çevirmeyeceğim» diyerek şunları söyledi: «Artık filmlerde istediğimi yapamıyorum. Üstelik sinema piyasasının içinde bulunduğu ekonomik bunalım bizleri de etkiliyor. Zaten yıllardır eş-dost arasında fırsat buldukça türküler söylerdim ve herkes sesimi çok beğenirdi. Plak yapmam için teklif alınca da kabul ettim. Şansımı bir de şarkıcılıkta deneyeceğim.»«İyi haberlerimiz var»

Daha önce başka plak şirketleriyle çalışan Arif Sağ ise «Bundan sonra yalnızca kendi şirketim için türkü söyleyeceğim» dedi. «Bizden, iyi haberlerimizi bekleyin» diyerek İlyas Salman’a ikinci plağını kendi şirketi adına yapması için teklifte bulundu.

«Yıllardır arkadaşız»Arif Sağ’ın teklifini düşüneceğini açıklayan İlyas Salman ise söyle konuştu:

«Biz yıllardan beri tanışırız ve çok iyi iki arkadaşız. Bu yeni dönemde birlikte çok güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Ayrıca bundan sonra müzik alanında birbirimize destek olacağız. Müzikseverler yapacağımız sürprizi beklesinler.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-29-sayisi)

21.01.2021 14:35

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar