Menü

Atina’nın Çiçek Kızları Vücutlarını Neden Boyuyor?

Atina'nın Çiçek Kızları Vücutlarını Neden Boyuyor?ATİNA’NIN “Çiçek Kızları” kendilerine mahsus moda yaratmak için yeni bir çılgınlığı denemektedirler. Çiçek Kızlar Kulübü ve bu kızların vücudunu boyalarla şekillendiren moda evleri Yunan kızlarının vücudunu, Yunan İlahlarının, eski firavunların resimleri ile süslemektedir.

Halen Atina’da filim yıldızları, mankenler, ses sanatkarları ve üniversite kızları bu yeni modaya fazlasıyla rağbet etmektedirler. Atina sokaklarında taksi çevirerek içeri giren, alışveriş yapan sokaklarda dolaşan bir çok Çiçek Kıza tesadüf etmek mümkündür.

Başkentin muhtelif bölgelerini saran bu yeni moda evlerinin müşterileri de gün geçtikçe artmaktadır… Güzel sanatlar akademisinden mezun olan kızlar resim yapma yerine vücut boyamağı tercih etmektedirler. Genç kızların genç vücutlarını Yunan İlahları ve diğer şekillerle süsleyen modacılar bu emeklerine karşılıkortalama 1000 drahmi almaktadırlar. Buna rağmen bir tarifeleri yoktur.

Atina'nın Çiçek Kızları Vücutlarını Neden Boyuyor?Çiçek Kızlar Batının özentisini dile getirmek için her türlü çılgın resimleri vücutlarının en mahrem yerlerine kadar işletmektedirler. Çok zaman bu kızların iç çamaşırları yerine boyadan külot ve sütyen görmek mümkündür.Çiçek Kızlar “İnsan kendisini hem daha hafif ve hem de daha rahat hissediyor. Hür bir kıpırdanış ve ona bağlı seks bizi fazlasıyla rahatlatıyor” demektedirler.

Yapılan hesaplara göre halen Yunan başkentinde Çiçek Kızlar Kulübünün üye sayısı binden fazladır. Misafir üyeler ise bunu bir kaç misli geçmektedir. Çiçek Kızlar Kulübü Yunan adalarında temsilcileri ile şubeler açmış vaziyettedirler. Bilhassa plaj ve özel partiler günün konusu olmakta devam etmektedir.

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/7-gun-dergisinin-1969-tarihli-30-sayisi)

31.08.2015 18:44

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 11:16

    Selim Kutu

    değişik değişik olaylar yapıyolar ya :D