Menü

Bahar Öztan Gücünü Gösterecek

Bahar Öztan, İstanbul, Ankara ve İzmir’den izlenebilen televizyonun 2’nci kanalı için yapılacak bir dizi teklifine olumlu cevap verdi. Ancak güzel sanatçıyla başrolü paylaşacak erkek oyuncu henüz belli değil.

Bahar Öztan, televizyonla birlikte sanat yaşamında 2. kez doğmak istiyor… Kameraya ilk kez TV reklamlarıyla «merhaba» diyen genç oyuncu, yeni bir dizi için başrol teklifi aldığını söylüyor.Sinemaya başlamadan önce televizyon reklamları ile çeşitli fotoromanlarda oynayan Bahar Öztan, «TV benim ilk göz ağrım» diyerek şöyle konuşuyor:

«Biliyorsunuz, ikinci kanalda oyun türündeki programlar ağırlıkta. Yeni yeni diziler hazırlanıyor ve bunlardan bir tanesindeki başrolü de bana teklif ettiler. Henüz senaryoyu okuyorum ama galiba rolü kabul edeceğim.

«Erkek oyuncu saptanmadı»

Adı açıklanmayan dizinin başrol erkek oyuncusu da henüz saptanmadı. Ancak çalışmalar en kısa zamanda tamamlanıp, çekimlere başlanacak. Bana teklif edilen rol çok ilginç olduğu için, bu diziyle televizyon izleyicileri tarafından beğenilen bir oyuncu olacağıma inanıyorum.»«Şimdilik 2’nci Kanal, daha sonra 1’inci Kanal»

Bir süre önce ikinci kez yayınlanan «Küçük Ağa» adlı dizide izlediğimiz Bahar Öztan, «2’nci kanaldan aldığım teklifi, prensipte kabul ettim. Ancak henüz dizinin senaryosunu okuyorum. Bence bu dizi çok beğenilecek. Şimdilik 2’nci kanaldaki dizilerle başlayıp, sonradan 1’inci kanaldakilerle devam edeceğim ve iki kartalda birden yer alacağım» dedi.«Oyun gücümü göstereceğim»

Sanat yaşamına ilk olarak TV reklamlarıyla başlayan Öztan, «Bu yeni diziyle oyun gücümü bir kez daha kanıtlayacağım ve TV’nin yıldızı olacağım» diyerek kendinden emin konuşuyor. Birbiri ardına çevirdiği filmlerle sinemada istediği yere geldiğini söyleyen güzel sanatçı, televizyonda da 1 numara olacağına inandığını belertiyor.Dizinin adını gizli tutuyor

2’nci kanalda yayınlanacak olan dizinin adını gizli tutan Bahar Öztan, şunları söylüyor: «Henüz oyunun ne adı, ne de başroldeki erkek oyuncusu belli oldu… Ama çalışmalar hemen tamamlanacak ve gelecek ay çekimlere başlayacağız. Bu arada, televizyon çalışmaları için sinemaya ara vermek zorunda kalacağım…»

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-44-sayisi/)

27.02.2021 05:57

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar