Menü

Bahar Öztan Mutfağa Girdi

«Daha önce börek pişirmiştim»

Çamur işlerine öteden beri elinin yatkın olduğunu söyleyen Sanatçı, «Daha önce yalnızca börek pişirmiştim» diye konuştu.

Kendi pişirdi kendi yedi!

Bahar Öztan, geçtiğimiz günlerde bir arkadaşının açılışını yaptığı pizzacı dükkânında, ilk pizzayı kendi elleriyle pişirdi ve daha sonra yedi. Güzel sanatçı, «Elime sağlık, gerçekten nefis olmuş» demekten kendini alamadı.Bahar Öztan kendi elleriyle yaptığı pizzayı afiyetle yedi…

Bir arkadaşının açılışını yaptığı pizzacı dükkânında ilk pizzayı kendisine yapan sanatçı, elime sağlık, gerçekten ne güzel olmuş» demekten kendini alamadı.

Hayatında ilk defa pizza yaptığını söyleyen Bahar Öztan «Pizzayı çok seviyorum, O yüzden pizza yapmasını öğrenmeyi kafama koymuştum. Arkadaşım da ilk pizzayı senin elinden yiyelim deyince dayanamadım» diye konuştu. Pizza yapmanın da bir sanat olduğunu belirten güzel yıldız, bunu başardığı için çok sevinçli olduğunu da sözlerine ekledi. Öztan konuşmasına şöyle devam etti: «Pizza yapmak dışardan gözüktüğü gibi kolay bir iş değil. Ben zaten doğuştan sanatçı olduğum için, her işi olduğu gibi bunu da başardım. İlerde pizza dükkânı açarsam şaşırmayın.»«Pizza da iyiye benziyor»

Kendi eliyle yaptığı pizzayı yiyen Öztan, «Hayatımda ilk kez pizza yapıyorum ama pizza da iyiye benziyor. Elime sağlık» dedi…

«Sık sık yapacağım»

Pizzayı öteden beri çok sevdiğini söyleyen sanatçı, bundan sonra kendi yaptığı pizzaları yiyeceğini söyledi.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-1-sayisi/)

15.01.2021 01:21

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar