Menü

Bahar Öztan Oyunculukta Kararlı

SİNEMANIN genç ve yetenekli yıldızlarından Bahar Öztan daha önceki fotomodellik mesleğini tamamen bırakarak kendini sinemaya vereceğini söylüyor. İki yıldan bu yana birçok film ve fotoromanda masum genç kız rolleriyle görünen Öztan, rolü gerektirdiğinde soyunmaktan da kaçınmayacağını sözlerine ekliyor.

Sinemaya «Şaşkın Milyoner» filmiyle adım atan güzel yıldız, şu günlerde başrolünü Kemal Sunal’la paylaştığı «Ortadirek Şaban» adlı filmi çeviriyor. Bahar Öztan, sinemadaki bugünkü durumunu şöyle özetliyor:«Önce reklam filmleri ve fotoromanlarla adımı duyurmaya çalıştım. Nitekim duyurdum da… Sinemadan gelen teklifleri değerlendirmeye başladığım zaman da gönlümde yatan mesleği, yani sinema oyunculuğunu gerçekleştirdim. Ben pek çok sanatçı gibi iddialı konuşmak istemiyorum. Çünkü halkın yargısına güvenim sonsuz. Sinemadaki çalışmalarımı sürdüreceğim ve her çevirdiğim filmden sonra kademeli olarak yükseleceğim. Buna inanıyorum.»

Evlilik konusuna gelince. Bahar Öztan şu anda evliliği düşünmediğini söylüyor ve devam ediyor sözlerine:«Ne zaman çocuk sahibi olmak istersem o zaman evleneceğim… Şimdiden bunu düşünmüyorum. İdealimdeki erkek tipine gelince… Belli bir kariyer sahibi, kişilikli ve yakışıklı olmalı… Para benim için ikinci planda kalır. Paranın mutluluk getireceğine inanmıyorum. İnsanlar evliliklerini salt paranın üzerine kurmamalı. Öncelikle sevgi gelmeli. Para tabii ki tamamlayıcı bir unsur ve herkes için önemli… Ancak her şeyden önce gelmemeli…»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1984-tarihli-43-sayisi)

28.11.2020 01:04

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar