Menü

Bahar Öztan’ı Nikahtan Kaçırdılar

Son çevirdiği filmde, tam evlenirken sevgilisi ve onun arkadaşları tarafından kaçırılan Bahar Öztan, «Sevgi çok güzel bir şey. Hele hele sevmek ve sevilmeyi hissetmek anlatılmaz bir duygu» dedi.

Zorla evlendirilen Bahar Öztan, nikahının kıyılacağı sırada sevgilisi ve arkadaşları tarafından kaçırıldı… Son filminde fakir bir genci seven, ancak ailesinin zoru ile başkası ile evlenmek zorunda kalan bir genç kızı canlandıran Bahar Öztan, sevginin çok güzel ve anlatılmaz bir duygu olduğunu söyledi.«Böyle büyük bir sevgiyi gerçekten yaşamak isterdim»

«Aşk Dediğin Laftır» adlı filmde fakir bir genç olan Mehmet Ali Erbin seven ve onun tarafından kaçırılan genç yıldız, «Böylesine büyük bir sevgiyi özel hayatımda da yaşamak isterdim» dedi.

Filmde evlenecek bir genç kız gibi büyük heyecan yaşadığını söyleyen Bahar Öztan, «Böyle büyük bir aşkı her türlü zorluğuna karşın yaşamak isterdim» dedi.Bol güldürü var

Başrollerinde Bahar Öztan, Mehmet Ali Erbil, Ayşen Gruda ve Münir Özkul’un oynadıkları »Aşk Dediğin laftır» güldürü öğeleri içeren bir çalışma. Sanatçılar filmin çekimleri sırasında büyük bir zevkle çalıştıklarını ve çekim aralarında da çok neşeli anlar yaşadıklarını söylediler…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-35-sayisi)

02.03.2021 05:56

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar