Menü

Bananarama Amerika’da Zirvede

Tüm Avrupa ve Amerika Onları Dinliyor

Bananarama «Venüs» adlı parçasıyla Avrupa ve Amerika’da müzik listelerinde ilk sırada bulunuyor, Ve iki kıtanın gençliği, birbirinden sevimli Karen, Sarah ve Siobhan’ın söylediği şarkılarla coşuyor.

Karen, Sarah ve Siobhan adlı üç genç kızdan kurulu olan Bananarama topluluğu, yaptıkları müzikle isimlerini İngiltere dışına taşırdılar ve Amerika’da müzik listelerinde 1 numara oldular.Birbirinden sevimli üç genç kızdan kurulu Bananarama topluluğunun ünü, ülkeleri İngiltere’nın sınırlarından taşmaya başladı. «Venüs» adlı parçalarıyla bir anda büyük çıkış yapan ve Avrupa müzik listelerinden sonra Amerika’da da bir numara olan grubun üyeleri, «İki kıtayı da Bananarama fırtınası sardı» diyorlar.

«Yeni başarılar bizi bekliyor»

Grubun üyeleri Karen, Sarah ve Siobhan kazandıkları bu zaferden büyük mutluluk duyduklarını belirterek şöyle konuşuyorlar:«Müziğe ilk başladığımız dönemlerde herkes bizi üç küçük kız olarak görüyor ve bir şey yapamayacağımızı sanıyordu. Oysa biz şarkılarımızda bizim gibi genç insanlara sesleniyoruz. Onlar da bizi çok iyi anlıyor. Hırslı çalışmamızla bugünkü yerimize geldik. Ancak başarımızın kısa süreli olmadığını herkese kanıtlayacağız. Yeni çalışmalarımızla da listelerin ilk sıralarında yer alacağız.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-48-sayisi)

21.01.2021 02:37

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar