Menü

Bananarama’nın Üçüzleri

İngiliz pop müziğinin sevilen topluluğu Bananarama’nın üç güzel kızı, hep birlikte yaşıyorlar. Aynı evi paylaşan Karen, Sarah ve Siobhan, «Özel yaşantımızda da kararları beraber alırız. Şimdiye kadar aramızda hiçbir şekilde anlaşmazlık çıkmadı» diyorlar.

İngiliz pop müziğinin sevilen topluluklarından Bananarama’nın üç güzeli birbirlerinden ayrılmıyorlar. Çok iyi anlaştıklarını söyleyen Karen, Sarah ve Siobhan, «Sahnede olduğu gibi, özel yaşamımızda da beraberiz. Bütün kararları birlikte alırız. Şimdiye kadar aramızda hiçbir anlaşmazlık çıkmadı» diye konuşuyorlar.«Ayrılmaz bir parçayız»

«Venüs» adlı parçalarıyla adlarından sıkça söz ettiren topluluğun elemanları kendilerini ayrılmaz bir parça olarak gördüklerini ve birlikte çok rahat şarkı söyleyebildiklerini belirtiyorlar… Şöhrete kavuşan diğer gruplar gibi şımarmayacaklarını söyletyen Bananarama’nın üç güzel kızı, «Bizi hiçbir kuvvet birbirimizden ayıramaz» diyorlar.«Birlikten kuvvet doğar»

Bir tesadüf sonucu karşılaşıp, müzik yapmaya karar veren topluluğun üç güzel kızı Sarah, Karen ve Siobhan fırsat buldukça bir araya gelip dertleşiyorlar. Ev işlerini de paylaşan ünlü grup, birbirlerinden ilginç kıyafetleri ve sempatik tavırlarıyla büyük ölçüde ilgi topluyorlar… «Biz bir bütünüz» diye konuşan grubun elemanları, «’Birlikten kuvvet doğar’ sözünü unutmuyoruz» diye konuşuyorlar…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-40-sayisi/)

14.01.2021 21:22

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar