Menü

Barış Manço’dan Yeni Albüm

Barış Manço «Değmesin Yağlıboya» adlı kaseti ile müzikseverlere yine birçok mesaj veriyor. Ünlü sanatçı, «Barış’ın sözüne güvenilir» diye konuşuyor.

Her şarkısında müzikseverlere mesaj veren ünlü sanatçı Barış Manço, son şarkısında da bu kuralı bozmuyor ve hayranlarına «Değmesin Yağlıboya» diye sesleniyor.Çeşitli yerleri dolaşarak halkın arasına karışın ünlü sanatçı, şarkısında dile getirmek istediği duyguyu açıklıyor ve kendisini izleyenlere «Bana inanın. Barış’ın sözüne güvenilir» diyor.

«Büyük ilgi görecek»

Barış Manço, son kaseti «Değmesin Yağlıboya»nın aylar boyu süren yoğun bir çalışmanın ürünü olduğunu belirterek, «Yorgunluğumuzu şarkının göreceği ilgiyle unutacağız» diye konuşuyor.Ünlü sanatçı, kasetine ad olan «Değmesin Yağlıboya»nın toplumlumuzda çok sık kullanılan bir deyim olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürüyor: «Her şarkımda toplumumuza, insanımıza mal olmuş gerçekleri dile getirmeye çalışırım. Geçen kasetimde de yaşamımızın bir parçası haline gelen lahmacunla, hamburgerin serüvenini anlatmıştım. Şimdi de herkesin sıkça kullandığı bir sözün bende yarattığı espriden yola çıkarak son şarkımı yaptım. Bunun da diğerleri kadar sevileceğine ve beğenileceğine inanıyorum.»

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-49-sayisi/)

27.02.2021 05:44

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar