Menü

Beyazperdenin Genç Dulları

Natalie WoodEN ÇAPKINI

 

Hollywood’un genç dulları arasında en çapkınının Natalie Wood olduğu söyleniyor. Son yıllarda, şöhreti adamakıllı artan Natalie, kanera çalışmalarının dışında kalan zamanlarını flörtleriyle geçiriyor. Bir ara Warren Beatty ile evlenmesi beklenen Natalie Wood, onu bıraktıktan sonra birkaç sevgili daha değiştirdi. Fotoğrafta, son filmi «The Great Race» (Büyük Yarış) filminde.

Carol Lynley

                                                                                                                                                           ANA KIZ

 

Genç yıldız Carol Lynley, kızı Jill’in delisi, çok seviyor. Fakat bu arada onu bir reklam vasıtası olarak kullanmaktan da geri kalmıyor Evlenmeye niyetli görünmeyen Carol’un en büyük arzusu, mesleğinde ilerleyip şöhretli yıldızlar arasına girebilmek. Ünlü film yapımcısı Otto Preminger ile evlenişinin sebebi de bu olsa gerek. Carol’un Hollywood’un ünlü bekarlarıyla da arası pek iyi. Genç kadın, evlenme vaadinde bulunmadan flört etmekte bir mahzur görmüyor.

 

Catherine SpaakBİR DE AVRUPA’LI ÖRNEK

 

Avrupa’nın ünlü ailelerinden birinin kızı olan Catherine Spaak, sinema artistliği yapmaya karar verdiği zaman, ailenin fertleri birbirlerine girmişlerdi.

 

Hele Catherine Spaak’ın skandal yaratan çıplak fotoğrafları da dünya basınında yayınlanınca, kıyamet koptu. Dedikodulara hiç aldırmayan Catherine Spaak, dilediği gibi yaşamaya devam ettikten başka kardeşi Agnes Spaak’ı da artist olmaya zorluyor. Fakat bir taraftan da kardeşinin rekabetinden çekindiği, anlaşılıyor.

 

                                     Suzanne Pleshette     ESMER DUL

 

Önceleri istikbal vaad etmeyen Suzanne Pleshette’in, eşi Troy Donahue’den ayrıldıktan sonra birdenbire şans yüzüne güldü ve Glenn Ford ile çevirdiği son film onu şöhrete ulaştırdı. Bir süre daha ”dul” kalmaya kararlı.

Sue Lyon

LOLİTADA DERTLİ

 

18 yaşındaki genç yıldız Sue Lyon, ani bir kararla evlenip, gene ani bir kararla ayrıldıktan sonra, yalnızlıktan şikayet etmeye başladı. Gerçi Hollywood’un yakışıklı bekarları, onu yalnız bırakmamaya gayret ediyorlar ama, Sue Lyon’un isteği bu değil. Genç yıldız, sinema dünyasında, yuva yıkan tehlikeli bir dul olarak tanınmaktan hoşlanmıyor. Gelgelelim kendisine bu gözle bakılıyor.

Leslie Caron

     LESLIE CARON

 

Fransız asıllı yıldız Leslie Caron, eşi Peter Hall’den ayrıldıktan sonra Hollywood’a yerleşti. Warren Beatty ile seviştiğini gizlemiyor, ama, şimdilik evlenmeye niyetli olmadıkları da muhakkak.

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1965-tarihli-3-sayisi/)

09.02.2017 13:43

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 31 Ağustos 2015 15:03

    SANCAK ASYA

    insanın kaderi her zaman kendisi kadar güzel olmuyo gerçi bunların bir çoğu ünlü olmak için yapılan hamleler :D
  • Yayınlandı: 31 Ağustos 2015 15:06

    NUR HAYAT YÜZEN

    gönül yazar hollywoodtaki güzelleri bile sollamış bu eş konusunda :D