Menü

Brigitte Bardot’un Eski ve Yeni Sevgilileri

Brigitte Bardot'un Yeni SevgilisiEĞER bundan iki hafta önce Brigitte Bardot’ya şimdiye kadar kaç erkekle flört ettiğini sorsaydınız, genç kadın kem küm edecek, ağız burun bükecek ve tam listeyi veremeyecekti. Fakat eğer aynı soruyu Brigitte Bardot’ya bugün soracak olursanız hiç düşünmeden size hayatına giren erkeklerin tam listesini ezbere söyleyebilir.

Fransız sinemasının skandallar kraliçesi Brigitte Bardot’nun hafızasının birdenbire kuvvetlenmesinin bir tek sebebi var: Jean Noel… Avrupa jet sosyetesinin bu ünlü siması, Fransız tenis yıldızı geçenlerde Brigitte Bardot’nun şerefine bir parti tertipleyip yıldızın gelmiş geçmiş ne kadar flörtü, sevgilisi ve eski kocası varsa hepsini bu partiye davet etmeyi kararlaştırmıştı. Tabii erkeklere partinin amacını bildirmeyecekti. Bu arada Brigitte Bardot’yu da kararından haberdar etmeyip ona sürpriz yapmak istiyordu.

Parti günü Jean Noel hayatının en heyecanlı ve belki de en sevinçli gününü yaşadı. Partinin şeref konuğu Brigitte Bardot, balık ağı şeklinde örgü bir elbiseyle Jean Noel’in villasına geldi. Yanında da bir ayağı alçılı, esmer, yakışıklı bir genç adam vardı. Brigitte Bardot. genç adamı Jean Noel ile tanıştırmadığı gibi diğer davetlilere de yeni sevgilisinin adını söylemedi.

Brigitte BardotPartinin verildiği salondan içeri girdiği zaman ise Brigitte Bardot bir an kendini rüyada sandı. Sanki rüyasında bütün sevgilileri etrafına toplanmışlar, ona geçmiş günlerini hatırlatıp kendilerine yaptığı eziyetlerin acısını çıkarmak istiyorlardı. Brigitte Bardot rüya görüp görmediğinden emin olabilmek için gözlerini ovuşturdu. İşte Fas’lı sevgilisi Bob Zaguri, eski nişanlısı Sacha Distel, eski kocası Jacçues Charrier, son sevgilisi Patrick Gilles ve hatta ilk kocası Roger Vadim bile salondaydı. Genç kadın vaktiyle hayatına girmiş olan erkeklerin hiç biriyle ilgilenmediği gibi parti süresince yanındaki sakat delikanlının yanından da bir dakika olsun ayrılmadı. Kavalyesinin bir ayağının alçılı olması Brigitte Bardot’nun o gün dans etmesine de imkan bırakmadı.

Paris sosyetesi için Jean Noel’in partisi bir bakıma Brigitte Bardot festivaliydi. Brigitte Bardot için ise bir maziyi hatırlama denemesi oldu. Ünlü Fransız tenisçisi Jean Noel ise başarılı bir parti daha verdiği için Avrupa sosyetesinde adı 1 numaraya çıktı…

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1970-tarihli-31-sayisi)

19.07.2020 19:48

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar