Menü

Brigitte Nielsen Kocasına Meydan Okudu

Sylvester Stallone’un eşi Brigitte Nielsen kocasının ününün gölgesinde yaşamaktan bıktığı için şans kapılarını zorlayıp, şöhrete giden yollan açmaya çalışıyor… Mankenlik ve artistlikten sonra şarkıcılık konusunda da şansını denemek isteyen Nielsen, böylelikle hayatının en büyük kumarını oynamaya hazırlanıyor…

Müzik dünyasında iyi bir kariyer elde edebilmek için büyük bir hızla çalışmalara başlayan Brigitte Nielsen’in, «Ben alanında en iyi olanlarla çalışırım» diyerek Modern Talking grubunun üyesi Dieter Bohlen’e bir şarkı sipariş etmesi ise çeşitli dedikodulara yol açıyor.«Dieter’ı büyüleyebilir»

Sylvester Stallone’u yakından tanıyanlar onun karısını herkesten kıskandığını belirterek, «Brigitte Nielsen cıvıl cıvıl bir kadın. Çalışmalar dolayısıyla sık sık birlikte olacağı Dieter’ı da büyüleyebilir. Böyle bir durumda Stallone’un göstereceği tepkiyi merak ediyoruz» diye konuşuyorlar. Dieter Bohlen ise Brigitte Nielsen’daki büyük kabiliyeti keşfettiğini belirterek, «Onu müzik dünyasında tartışılmaz bir yere getireceğim» diyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-52-sayisi)

20.01.2021 17:19

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar