Menü

Britt Eklund Eski Mesleğine Geri Döndü

Britt Eklund Eski Mesleğine Geri DöndüBritt Eklund’un sahnede soyunacağı duyulunca, herkes bu işin sonunu merakla beklemeye koyuldu. Genç kadının sahnede kendini rezil edeceğini düşünenler olduğu gibi, inanılmayacak derecede büyük başarı sağlayacağını ileri sürenler de vardı. Gazino sahibi, o gece Hollywood sakinlerinin gazinoyu tıklım tıklım doldurduklarını görünce hemen polisten de yardım istedi. Karlı bir iş yapayım derken, her şeyin mahvolmasından korkuyordu.

Gece çeşitli gruplar hünerlerini gösterdiler. Nihayet gece yarısından sonra salon birden bire karardı ve bir projektörün ışığı altında Britt Eklund sahneye çıktı. Genç kadın sanki kırk yıldır ünlü soyunma yıldızlarına taş çıkarırcasına müziğin temposuna uyarak soyunmaya başladı. İlk dakikalarda seyirciler yerlerinden kıpırdamadan Britt’i seyrettiler. Dakikalar geçtikçe salondakilerin de heyecanı artıyordu. Nihayet, erkek seyirciler dayanamayıp ayağa kalktılar. Kadınlar bile Britt’i çılgınca alkışlıyorlardı. Soyunma gösterisi sona erdiği zaman Britt Eklund, defalarca alkışlandı. Bir anda sahne çiçeklerle dolmuştu.

«The Night They Kaided Minsky» (Minsky Gazinosuna Baskın Yaptıkları Gece) isimli filimde başrolde oynatacakları artisti seçmişlerdi.

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1968-tarihli-35-sayisi)

01.09.2015 10:28

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 15:10

  Nuran Namlı

  vaay bir dönmüş pir dönmüş
 • Yayınlandı: 4 Eylül 2015 16:53

  MEMDUH HAYAT

  vay be ayrılır ayrılmaz yapılmaz ki böyle şeyde canım :D
 • Yayınlandı: 4 Eylül 2015 16:54

  AYDIN AK

  huylu huyundan vazgeçmezmiş haha :D