Menü

Bu Kadın Ne Yapmak İstiyor?

Sinemanın yeni gözdesi Hülya Avşar, bir süreden beri genç gazinocu Selçuk Aslan’la aşk yaşadığını gizleyemezken geçtiğimiz hafta daha önceden beraberliği yazılan Süha Özgermi ile cemiyet gecelerine katılması çevresinde bir kez daha şaşkınlık yarattı. Üstelik yaşlı hovarda işadamı ile nişanlandığına dair çıkan haberleri bile kabul eder gibiydi Avşar..Hani şarkılarda sık sık kullanılan bir halk deyimi vardır, “Ateş düştüğü yeri yakar…” diye… Oysa bu sözü artık biz Yeşilçam’ın yeni gözdesi Hülya Avşar için kullanacağız:

‘‘Hülya düştüğü yeri yakar…” diye… Sinemadan sahneye geçme hazırlığı içinde olduğunu, bu yüzden en son sevgilisini genç gazinocu Selçuk Aslan olarak seçtiğini yazdığımız Hülya Avşar çevresini yanıltmak istercesine geçtiğimiz hafta eski âşığı Süha Özgermi ile bir baloda boy gösterdi. Aynı gün bazı gazetelerde taçsız kraliçenin yaşlı işadamı ile nişanlandığına dair haberlerin yayılması bu ilişkinin tekrar kurulduğuna daha inandırıcı etkenler oluverdi. Ama bir de “Gece yarısının ötesi” vardı. Hani genç gazinocu sevgilisi Selçuk Aslan’ın açtığı “Living Room” adlı gece kulübünün reklam sloganlarında kullanılan “Gece yarısının ötesi…” Hülya Avşar bu kez aşk madalyonunun tersini çevirerek külkedisi Sinderalla gibi tek pabucunu yaşlı sevgiliye bırakıp genç gazinocuya koşuverdi balo gecesi…Çünkü bir gün sonra Selçuk Aslan’ın 28. yaşgünüydü. Ve gece yarısından sonra 29 Mart Perşembe günü başladığında ilk kutlamayı kendisi yapmak istiyordu. İşte Kalp Vakfı’nın balosunda herkese parmak ısırtan Hülya Avşar bu hareketiyle bir kez daha şaşkınlık yarattı. Genç sevgili Selçuk Aslan ise çevresinde olup biteni umursamadan, Emel Sayın’la yaşadığı büyük aşk ve evlilikten sonra ilk kez yürekten kapıldığı Hülya Avşar’ı adeta bağrına bastı.

Hülya Avşar ise çevresinin şaşkınlığı ve bir anda hedef olduğu dedikodular için diyordu ki; “Kim ne derse desin umurumda değil. Ben bugüne kadar söyledim kimse inanmadı. Süha Özgermi Bey, benim baba saygısıyla gezip tozduğum bir beydir. Ama daha önce çeşitli artistlerle ilişkisi olduğu için herkes beni onunla aşk yaşıyor sandı ve sanıyor da. Oysa onun enerjisi bana yetmez ki. Şu anda Selçuk Aslan’la beraberim ve mutluyum. Ama bu demek değil ki evleneceğim. Gönlüm kimi arzularsa onunla beraber olmak benim hakkım. Çünkü yaptığım ilk ve son evlilikte boyumun ölçüsünü aldım.”Evet, Süha Özgermi’yi cemiyet içinde yer alabilmek için bir hami olarak kullandığını söylemekten kaçınmayan Hülya Avşar için “Bu kadın ne yapmak istiyor” diye düşünenler son derece haklı. Çünkü öyle bir aşk bilmecesi ki, çözen razı çözülen razı. Ama galiba ortada gerçek olan bir tek şey var. O da artık mavi boncukların en az ikiye bölündüğü…

(Alıntıdır.Bkz:http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1984-tarihli-29-sayisi/)

25.08.2020 18:40

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar