Menü

Burçin Orhon’dan Hodri Meydan

«TV’de mutlaka dans edeceğim»

1987’ye girerken televizyona çıkacağını söyleyen Burçin Orhon, Türkiye’de oryantal dansı modernize ederek birçok yemlik kattığını, bunun da izleyici tarafından çok beğenildiğini ve seyircinin kendisini ekranda görmek istediğini belirterek, «Beni hiç kimse televizyona çıkmaktan alıkoyamayacak» diye konuştu. Söylentilere aldırmadığını belirten Burçin Orhon, «Kimse boşuna konuşmasın, yılbaşı gecesi mutlaka televizyona çıkıp dans edeceğim» dedi…Bir aksilik çıkmazsa, yılbaşı gecesi saat tam 24.00’te televizyonun birinci kanalında dans edecek olan Burçin Orhon, «Türkiye’nin en büyük dansçısı benim. Bunu televizyonda ispat edeceğim» dedi.

Burçin Orhon Türkiye’nin en büyük dansçısı olduğunu iddia etti. Büyük bir ihtimalle, yılbaşı gecesi saat 24.00’te televizyonun birinci kanalında dans edecek olan Orhon, «Ne kadar büyük olduğumu televizyonda ispat edeceğim» diye konuştu. Kendisinin televizyona çıkmasına kimsenin engel olamayacağını ve çıkarılan dedikodulara gülüp geçtiğini belirten genç dansçı, dansöz diye geçinenlerin hepsine taş çıkaracağını söyledi.Yılbaşı çekimlerine büyük bir hevesle hazırlanan Burçin Orhon, «Herkese göbek nasıl atüırmış göstereceğim. Arkamdan konuşacaklarına gelsinler karşılıklı göbek atalım da, kimin daha büyük olduğuna halk karar versin» dedi…

Burçin Orhon sözlerine şöyle devam etti: «Beni çekemeyenler hakkımda durmadan atıp tutuyorlar… Bunları televizyona çıkamadıkları için söylüyorlar… Yılbaşı gecesi onları kıskançlıktan çatlatacağım».

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-48-sayisi)

02.03.2021 06:21

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar