Menü

Catherine Deneuve ve Çapkın Kardeşi

OTELDEKİ odalarında baş başa kaldıkları zaman Catherine Deneuve, kızkardeşi Françoise D’Orleac’a önemli bir açıklamada bulundu. Uzun süren bir arama devresinden sonra nihayet beğendiği erkeği bulmuştu. Genç kadın ilk aşkında hayal kırıklığına uğramış olmasına rağmen yakışıklı erkeklerle dolaşmaktan bir türlü vazgeçmemişti. İşte şimdi de Amerika’nın ünlü çapkınlarından aktör George Hamilton ile buluşmak için Avrupa’ya gelmişti. Roger Vadim’in eski sevgilisi Catherine Deneuve, bir ara halefi Brigitte Bardot’nun nişanlısı Sami Frey ile de dolaşmış, fakat bu macerayı kısa kesmiş, kendini gene mesleğine vermişti. Şimdi ise gene Brigitte Bardot’nun hayranlarından ve son filmi «Viva Maria» daki rol arkadaşı aktör George Hamilton ile samimi bir dostluk kurmuştu.

Catherine’e kıyasla daha ağır başlı görünen Françoise D’Orleac da boş durmamış, bir ara Charlie Chaplin’in kızı Geraldine Chaplin ile nişanlandığı söylenen Gilbert Graziani’yle sıkı fıkı ahbap olmuştu. Avrupa sinemasının çapkın kardeşleri beğendikleri erkeklerin kolunda gece kulüplerini gezmeye başlayınca, dedikodular hararetlendi. Şimdi evlilik düşmanı Catherine Deneuve, günün birinde evlenmeyi düşünebileceğini söylüyor. Françoise D’Orleac ise henüz evlenme konusunu hiç açmıyor. Bu çapkın kardeşlerin maceraları son günlerde Avrupa sosyetesini hayli karıştırdı. Bazıları Geraldine Chaplin’in, nişanlısını Françoise’e bırakmayacağını ileri sürüyor. Bazıları ise çapkın kardeşlerle kimsenin başa çıkamayacağını belirtiyor.

Catherine Deneuve de Françoise D’Orleac da kavalyelerinden pek memnun görünüyorlar. İki kardeş, hayranlarının tenkitlerine aldırmadan yakışıklı kavalyeleriyle arkadaşlıklarını devam etmeye niyetliler.

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1965-tarihli-24-sayisi)

31.08.2015 16:26

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar