Menü

Çeçilya Podyumda

Film yıldızı Çeçilya, Zeki Triko’nun Hilton’da gerçekleştirdiği mayo defilesinde podyuma çıktı ve birçok mayoyu izleyicilerin beğenisine sundu.

Her zaman olduğu gibi kendini izlemeye gelen babası Niyazi Daymaz ile kız kardeşi Nilbal’a defileden sonra, «Güzel miydi?» şeklinde soru soran Çeçilya, yine tam not aldığım öğrenince çok sevindi.Film yıldızı Çeçilya mankenlik yaptığı mayo defilesinde izleyicilerden olduğu kadar, kendisine her konuda öğretmenlik yapan babası Niyazi Daymaz’dan da tam not aldı.

Zeki Triko’nun Hilton’da gerçekleştirdiği mayo defilesinde podyuma çıkan ve birbirinden güzel mayoları izleyicilere sunan Çeçilya, defilenin bitiminin hemen ardından babasının fikrini almak istedi ve ona, «Güzel miydi?» diye sordu. Çeçilya’yı podyumda izlemek için öteki kızı Nilbal’le birlikte defileye gelen Niyazi Daymaz ise onu kutladı ve «Benden tam not aldın» dedi.Babasının ve kız kardeşinin beğenisi karşısında çok mutlu olan Çeçilya, «Babamın düşünceleri benim için çok değerlidir. O beğendiğine göre gerçekten bu işi başarmışım demektir» diye konuştu.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-48-sayisi/)

27.02.2021 05:44

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar