Menü

Cengiz Kurtoğlu İki Kadın Arasında

Cengiz Kurtoğlu «Gelmeyin Üstüme» adlı filmde paylaşılamayan bir sevgiliyi canlandırıyor. Ünlü piyanist, «Rol icabı da olsa, böyle sevilmek hoşuma gitti» diyor.

Cengiz Kurtoğlu paylaşılamıyor. «Gelmeyin Üstüme» adlı filmde paylaşılamayan bir sevgiliyi canlandıran ünlü piyanist «Rol icabı da olsa böylesine sevilmek çok hoşuma gitti» diye konuşuyor.Gerçek hayatta olduğu gibi filminde de başardı bir piyanisti oynayan Cengiz Kurtoğlu, ilk filmi ile büyük bir çıkış yapacağına inandığım belirterek «Müzik dünyasında olduğu gibi sinemada da adımı duyuracağıma inanıyorum… Kısa zamanda ünlü aktörlere taş çıkartacağım» diyor. Yeşilçam’a yararlı bir transfer olduğu söylenen Kurtoğlu, şimdiden bu renkli dünyanın havasına kendini kaptırdığını belirtiyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: «Film çevirmek bana çok cazip geldi. Onun için de tüm dikkatimi bu iş üzerine yoğunlaştırdım. Şimdiden teklif üstüne teklif geliyor. Bu gidişle aranılan isimlerin arasına gireceğime inanıyorum».Damatlık yakıştı

Cengiz Kurtoğlu’nu damatlıkla görenler, bunun ona çok yakıştığını söylediler…

Keyfi yerinde

Filmde başrolleri paylaştığı Arzu Aydın ve Fatoş Çelik’le poz veren Cengiz Kurtoğlu, «Şimdi keyfim yerine geldi. Benim yerimde kim olsa gurur duyardı» diye konuşuyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-45-sayisi/)

27.02.2021 06:02

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar