Menü

Çolpan İlhan Fal Baktırdı

KOÇ BURCU 21 Mart-20 Nisan

Önümüzdeki hafta içinde çok şanslı bir iş durumu görüyorum. His sahasında ise bir duraklama devrine giriyor. Gayret gösterecek olurlarsa belki daha müsbet bir netice alabilirler.

BOĞA BURCU 21 Nisan-20 Mayıs

Mühim bir projenizde ufak tefek aksamalar olabilir. Sevdiğinizle aranız çok iyi. Hadisesiz rahat bir hafta geçireceksiniz. Parayla ilgili konularda problemleriniz halloluyor.

İKİZLER BURCU 21 Mayıs-20 Haz.

Bu haftanın en hareketli günlerden meydana geldiğini bilin. Haftanın üçüncü günü alacağınız haber size dünyanın en tatlı dakikalarını yaşatacak ve dünyayı bambaşka gösterecek.

YENGEÇ BURCU 21 Haz-20 Tem.

Güzel bir hafta. Şansınız açılıyor. İşleriniz de yolunda gidecek. Sadece askıda kalmış bir tek işiniz var. Onu da ele alıp halletmeğe bakarsanız hiç mesele kalmaz.

ASLAN BURCU 21 Tem-20 Ağus.

Hayattan ne çok şeyler bekliyorsunuz. Ama, onların hepsinin gerçekleşebileceği devir yaklaşıyor… Yalnız bundan sonra attığınız her adımı çok dikkatli atmalısınız.

BAŞAK BURCU 21 Ağus-20 Eylül

Daha ne kadar bekleyeceksiniz? Bu hafta muhakkak, sevdiğinizin önemle beklediği sözleri söylemeniz lazım. Yoksa bu işin sonu ikiniz için de hiç iyi değil.

TERAZİ BURCU 21 Eylül-20 Ekim

Her söylenilene kulak asmayın. Çünkü bunların hiç birinin ne aslı ne de esası yok. Dünyayı hoş görme çarelerini arayın. Bulunca rahatlayacaksınız.

AKREP BURCU 21 Ekim -20 Kasım

Size yardım etmek isteyen biri olacak. Sakın reddetmeyin. Şunu bilin ki neticede çok zevk duyacaksınız.

YAY BURCU 21 Kasım -20 Aralık

İşlerinizin düzelmesini istiyorsanız, biraz zamana bırakmağa bakın. İsrar üstüne düşmek aksi ter sir yapmaktan başka hiçbir şeye varamıyor da..

OĞLAK BURCU 21 Aralık-20 Ocak

Büyük bir başarıya ulaşmak kendi elinizde. Bu hafta işlerinizde olağanüstü bir gayret göstermeniz lazım. Ayrıca sevgilinizle biraz daha fazla ilgilenmelisiniz.

KOVA BURCU 21 Ocak-20 Şubat

Dünyayı güzel görebilme çarelerini arayınız.. Zira bu hafta bir hayal kırıklığı sizi epeyce sarsacağa benziyor. Metin olun ve çevrenizle biraz ilgilenin.

BALIK BURCU 21 Şubat-20 Mart

Yalnızlıktan çok sıkılıyorsunuz. Bu hafta beraberliklerinden zevk alacağınız insanlarla beraber olacaksınız. İşlerinizdeki duraklama düzeliyor.

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/pazar-dergisinin-1967-tarihli-539-sayisi)

01.09.2015 09:39

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar