Menü

Connie Francis Boşandı

EVLENDİĞİ GÜN – Connie Francis ile Dick Kanellis mesut bit çiftti.

ORKESTRA, son günlerin moda şarkılarından «Don t Ever Leave Me» (Beni Asla Bırakma) melodisini çal­maya başlamıştı. O esnada alkışlar arasında sahneye çıkan ufak tefek, esmer bir genç kadın, gözlerinde biriken yaşları gizlemek için büyük bir gayret sarf ediyordu. Mikro­fonu eline alıp kederli bir sesle şarkıyı söylemeye koyuldu.İtalyan asıllı Amerikalı şarkıcı Connie Francis, o gün ha­yatının belki de en üzüntülü saatlerini yaşamıştı. Gündüz, Las Vegas mahkemelerinden birinde, sevişerek evlenmiş olduğu eşi Dick Kanellis’den boşanma kararını almış, yüzüğünü eski kocasına iade etmişti. Genç şarkıcı dört buçuk ay sü­ren evlilikten sonra kocasından niçin boşanmak zorunda kaldığını kimselere açıklamıyordu. Fakat bu duruma pek fazla üzüldüğü de muhakkaktı…

Kalbinde açılan yarayı ancak çok çalışarak tedavi edebileceğini düşünen Connie, eşinden ayrıldığı günden beri durmadan konser turnelerine çıkıyor, plak dolduruyor, Hollywood filmcileriyle anlaşmalar yapıyor.Genç kadın, New Jersey’deki apartmanını da annesiyle babasına bıraktı. Kendisi bir süre Hollywood’da oturacak. Connie Francis, bu kararının sebebini soranlara da:

-«Ben aslında Hollywood’u sevmem ama,» diyor, «Sinema başkentinin hareketli hayatının bana eski dertlerimi unutturacağını tahmin ediyorum…»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1965-tarihli-20-sayisi)

28.12.2020 00:17

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 14:21

    Hatice Kısa

    sonunda boşandııı :)
  • Yayınlandı: 1 Eylül 2015 18:07

    ŞERİFE KUL

    zaten bunların evlilikleri anca bu kadar olurdu :D