Menü

Dedikodu Kazanı

APO KARDEŞ’IN TESELLİSİ

Perihan Savaş «Karışık Düşmanı» adlı filmiyle katıldığı Antalya Festivali’ne oldukça iddialı ve neşeli olarak geldi. Neticeler açıklandıktan sonra Savaş bir hayli ağlamaklı oldu. Yeşilçam’da «Apo Kardaş» olarak tanınan yapımcı Abdurrahman Keskiner’e de Perihan Savaş’ı teselli etmek düştü.KİM KİMİ KAFAKOLA ALIYOR?

Antalya Festivali’nde en fazla alış alan, en fazla ilgi gören sanatçıların başında Ahu Tuğba ile Cüneyt Arkın geliyordu. Sanatçıların onuruna verilen kokteylde aynı masayı paylaşan Arkın’la Tuğba oldukça samimi bir ilişki içine girdiler…

DARGINLAR BARIŞTI

Bir film projesi yüzünden araları açılan Cüneyt Arkın’la Kadir İnanır Antalya’ya aynı uçakla geldiler. Gece verilen baloda aynı masayı Gülşen Bubikoğlu, Sadri Alışık, Çolpan İlhan, Nevzat Okçugil, Halit Refiğ, Abdurrahman Keskiner’le paylaştılar. Kalabalığın ve koyu sohbetin arasında dargınlıklarını unutan iki sanatçı, bu vesileyle de barışmış oldu. Gecenin geç saatlerine dek sinema üzerine sohbet eden sanatçılar, önümüzdeki sezonda çekilecek projelerle ilgili düşüncelerini ve izlenimlerini aktardılar.REKLAM AŞKI

Festivalin sessiz yıldızlarından biri de Meral Zeren’di. Zeren Antalya’da yapılan tüm gösterilere katılmakla kalmadı, bol bol da denize girdi. Bir ara Şener Şen’le objektiflere böyle pozlar verdi. Şener Şen ‘Bir reklam aşkı doğruyor’ diyordu.

ANTALYA FATİHİ BİR GEZGİNLE BİR ÜZGÜNÜN ARASINDA

Müjde Ar, iddialı olarak katıldığı festivalden eli boş dönerken, Emel Sayın Aspendos konseriyle Antalya Fatihi olarak, Nükhet Duru da turist olarak katıldığı festivalden yine turist olarak dönüyordu.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1984-tarihli-41-sayisi)

24.02.2021 23:16

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar