Menü

Depeche Mode Avrupa Turnesinde

Bir Avrupa turnesi düzenleyen Depeche Mode topluluğunun elemanları Fransa’da konserlerinin dışında kalan zamanlarını iyi değerlendirdiler ve bol bol tatil yapma imkanı buldular.

Depeche Mode’un üyeleri nihayet gönüllerince tatil yapabildiler… Bir Avrupa turnesi düzenleyen Depeche Mode topluluğunun elemanları, Fransa’da konserlerin dışında kalan zamanlarında tatil yapabilme imkanı buldular. Birbiri ardına verdikleri konserler yüzünden çok yorulduklarım belirten grup üyeleri, «Böyle güzel bir tatile çok ihtiyacımız vardı» diyerek şöyle konuştular:«Kışın yorucu temposundan sonra hiç dinlenmeden bu turneye başladık. Her gittiğimiz yerde de hayranlarımız bizi bırakmak istemiyordu. Artık öyle bir hale gelmiştik ki, adım atacak halimiz kalmamıştı. Fransa’da verdiğimiz konserler sırasında, kesinlikle basınla görüşmemeye ve TV programlarına çıkmamaya karar aldık. Ve Fransa’nın şahane yerlerinde gönlümüzce bir tatil yapıp, güzelce dinlendik.»

Depeche Mode’un sevilen elemanları, Fransa’dan sonra gidecekleri İtalya’da İzleyicilerin karşısına bomba gibi çıkacaklarını söylediler.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-39-sayisi/)

16.01.2021 00:14

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar