Menü

Depeche Mode Yeni Yaşını Kutladı

Ünlü Alman Pop Topluluğu Depeche Mode’un 4 genci, ekibin kuruluş gününü kendi doğum günleri olarak kabul ediyor ve aynı günü hep birlikte kutluyorlar.

Ünlü pop topluluğu Depeche Mode, her yıl gruplarının kuruluş yıldönümünde bir araya gelip pastalarının mumlarını birlikte söndürüyorlar. 4 gençten kurulu Depeche Mode’un elemanları, «Hepimizin doğum gününü ayrı ayrı kutlamaktan vazgeçtik ve grubumuzun kuruluş yıldönümünü doğum günümüz ilan ettik» diyorlar.«Nice yıllara»

Kısa sürede parçaları ile tanınıp sevilen ve dünyanın ünlü pop grupları araşına girmeyi başaran Depeche Mode’un elemanları Alan, Andy, Martin ve Dave, «içimizde müzik tutkusuyla yaşadığımız ve genç olduğumuz için birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz. Başarılarımız devam edecek ve uzun yıllar boyunca birlikte olacağız» diye konuşuyorlar.Gruplarının kuruluş yıldönümlerinde aldıkları pastanın mumlarım hep birlikte üfleyen ve birbirlerine «Nice yıllara» diyerek pastalarını yiyen 4 genç kendilerini Depeche Mode’la birlikte doğmuş olarak kabul ettiklerini belirtiyorlar ve önlerinde uzun bir gelecek olduğunu söyleyerek, «Daha pek çok pastanın mumlarım hep birlikte söndüreceğiz» diyorlar.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-26-sayisi/)

21.01.2021 16:33

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar