Menü

Derya Arbaş Ağrı’ya Gidiyor

Amerika’dan gelir gelmez film çevirmeye başlayan Derya Arbaş, şimdi de Hakan Balamir’le «Dilan» adlı film için kamera karşısına geçti.

Derya Arbaş rekora gidiyor. Amerika’dan döner dönmez film çevirmeye başlayan Arbaş, son filmi «Dilan» için Hakan Balamir’le kamera karşısına geçti. Dört ayda dört film çeviren genç sanatçı, «Şansım birden açıldı. Teklif üstüne teklif yağıyor. Hangisini kabul edeceğimi şaşırdım» diye konuştu.Adeta kapışılıyor

Erden Kıral’ın yönettiği «Dilan» isimli filmde rol alan Arbaş, sinema çevrelerince adeta kapışılıyor. Derya Arbaş’ın Dilan rolü için en uygun aday olduğunu söyleyen Hakan Balamir ise, «Derya çok yetenekli bir sanatçı. Sinemada kendisini kısa sürede kabul ettirmeyi başardı. Bu film büyük sansasyon yaratacak» diyerek rol arkadaşından duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Ağrı’ya gittiler

Yönetmenliğini Almanya’da yaşayan Erden Kıral’ın yaptığı «Dilan» filminin çekimleri Ağrı ve yöre köylerinde gerçekleştirilecek. Film ekibinde bulunanlar bir ay boyunca Ağrı’da kalacaklar.Annesi, gözü kulağı

Film çekimlerinde kızı Derya Arbaş’ı bir an bile gözünün önünden ayırmayan Zerrin Arbaş, ona her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Ve sinema konusunda daha deneyimli olduğu için, öğütler veriyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-42-sayisi/)

19.01.2021 00:17

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar