Menü

Derya Arbaş Arap Prensesi Oldu

Son filminde bir Arap prensesi canlandıran Derya Arbaş, rol icabı kapanmak zorunda kaldı. Babası rolündeki Arap şeyhi ise, «Derya gerçek bir prenses» dedi.

Arap şeyhi babası Derya Arbaş’ı kapattı… «Bir Günlük Aşk» adlı filmde bir Arap şeyhinin kızını canlandıran Arbaş, rolü gereği kapanmak zorunda kalınca tam bir Arap prensesi oldu. Arbaş’ın babası rolündeki Arap şeyhi ise onun için «Aslında Derya gerçek bir prenses. Arap prensesi olması için başını da örtmesi gerekiyordu» dedi.«İlk önce garip geldi»

«Bir Günlük Aşk»ın çekimleri sırasında rol gereği Araplara özgü elbiseler giyen ve başını kapatan Derya Arbaş «Bana saçlarımı örtmem gerektiği söylendiğinde ilk başlarda yadırgadım ama aynaya baktıktan sonra fikrim değişti» diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: «Başımı örttükten sonra yakıştığım gördüm. Rol gereği de olsa bir prenses olmak çok güzel.»

Güzel yıldız bu Simden çok umutlu olduğunu belirterek, «Sinemada her türlü rolü başarıyla oynayacağıma inanıyorum» diye konuştu.«Olur mu ya Derya ?»

Sinemanın genç yıldızı Derya Arbaş, babası rolündeki Arap şeyhinin «Olur mu Derya? Arap prensesine başı açık dolaşmak yakışır mı?» demesi üzerine başını kapattı…

«Çok yakıştı»

Başını sıkıca örttükten sonra aynaya bakan genç yıldız, «Hayatımda başımı hiç bağlamamıştım ama çok yakıştı» dedi.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-30-sayisi/)

27.02.2021 19:06

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar