Menü

Dieter Bohlen’den Thomas’a Ağır Suçlama

Dünyanın en ünlü topluluklarından Modern. Talking’in sarışın elemanı Dieter Bohlen, arkadaşı Thomas için hiç çekinmeden, «O, 7 kat gökte yaşadığını zannediyor. Karısının da oyuncağı haline geldi. Zaten boynundaki 10 cm’lik tasmasıyla da bunu belli ediyor» dedi.

Dieter şunları söyledi: «Karısının kaprisi yüzünden çekmediğim şey kalmadı. Adam bana verdiği randevuya her zaman 3 saat geç gelir. Sonra da (Nora beni özel olarak göndermedi, onu kıramadım) der. Çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum.»Modern Talking’in sarışın elemanı Dieter Bohlen arkadaşı Thomas’ın sorumsuz davranışlarından bıktığını belirterek, «O artık karısının elinde bir oyuncak haline geldi. Boynundaki tasmasıyla da bunu belli ediyor» dedi. Kazandıkları başarılardan dolayı grup arkadaşının çok şımardığını söyleyen Dieter, «Thomas 7 kat gökte yaşadığını zannediyor. Ama bir gün oradan düşerse hiç şaşırmasın» diye konuştu.

«Karısının kaprisleri onu bu hale getirdi»

Thomas’ın karısı Nora’nın sözünden dışarı çıkmadığını ve bu durumun çalışmalarına yansıdığını belirten Dieter Bohlen, «Bu kadar zayıf karakterli bir insan daha tanımadım» dedi.Thomas’ın randevularına sadık olmadığını söyleyen sarışın şarkıcı daha sonra şöyle konuştu: «Thomas evlendiğinden beri huzurumuz kalmadı. Hep alttan almaya çalıştım ama artık ne ona, ne de Nora’nın yaptıklarına katlanabiliyorum. Sırf eşi istediği için bana verdiği randevulara 3 saat geç geliyor.»

Dieter Bohlen, Thomas’ın huyunu değiştirmediği takdirde grubun zor duruma düşeceğini söyleyerek, «Eğer karısının oyuncağı olmaktan kurtulur ve işine büyük bir ciddiyetle sarılırsa beraberliğimiz sürer. Ama bu şartlarda daha fazla bir şey yapabileceğimi sanmıyorum» dedi ve bunun Thomas’a son ihtarı olduğunu söyledi.Her saniye birlikteler

Thomas Anders evlendikten sonra herkesin dediği gibi adeta karısının elinde bir oyuncak oldu. Kıskançlığı ile tanınan Nora, yakışıklı eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor ve onun verdiği bütün kararlarda söz sahibi oluyor. Nora’nın bu tutumu Thomas’ın geleceğini etkiliyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-34-sayisi/)

27.02.2021 05:39

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar