Menü

Dieter Bohlen’in Ayrılığı Kısa Sürdü

Modern Talking’in sarışın solisti Dieter Bohlen ile eşi Erika arasındaki dargınlık, sevgilerinin ağır basması üzerine son buldu.

Modern Talking’in sarışın elemanı Dieter Bohlen karısından uzak kalmaya daha fazla dayanamayınca, aralarındaki ayrılık kısa sürdü… Bir süre önce Dieter’ın gazetelerde genç bir kızla resimlerinin çıkmasıyla tartışan çift, ayrı yaşamaya başlamışlardı. Ancak Dieter ve Erika’nın birbirlerine karşı duydukları sevgi ağır basınca dargınlıkları kısa sürdü ve yeniden bir araya geldiler.«Birbirimiz için ne kadar değerli olduğumuzu anladık»

Dieter ile eşi Erika ayrılıkları süresince çok sıkıntılı günler yaşadıklarını belirterek, «Kısa olmasına rağmen o günler dayanılacak gibi değildi. Ama sonunda birbirimiz için ne kadar değerli olduğumuzu anladık» dediler.

Dieter Bohlen ise evindeki huzur dolu ortama kavuşmaktan duyduğu memnuniyetle, «Dünyada eşimden ve çocuğumdan başka bir mutluluk olmadığını öğrendim. Hatamı anladığım için çok mutluyum» diye konuştu. Eşinin sürekli ilgiye ve desteğe ihtiyaç duyan bir insan olduğunu belirten Erica ise ayrılıkları ile ilgili olarak şunları söyledi:«Artık Dieter’i yalnız bırakmayacağım»

«Dieter çocukluğundan beri sürekli ilgiye alışmış. Ancak sık sık çıktığı turneler nedeniyle ayrı kalıyorduk ve onunla ilgilenemiyordum. Sanırım ayrılmamıza neden olan olay da böyle bir boşluk sırasında oldu. Bu bana çok iyi bir ders oldu. Bundan sonra Dieter’i hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım. Bir daha kolay kolay kavga edeceğimizi de sanmıyorum. Artık kırgınlıklardan uzakta, güzel ve mutlu günler bizi bekliyor. Herkes için örnek bir aile olacağız.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-37-sayisi)

20.01.2021 18:28

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar