Menü

Doğururum Ama Merhamet Dilenmem

İbrahim Tatlıses’ten ayrılma nedeni olarak Perihan Savaş’ın suçladığı Derya Tuna’da ilk kez konuştu ve Perihan Savaş’ı tehdit etti… Kendisinin bu ayrılığa hiçbir zaman neden olmadığını savunan Derya Tuna neler yapabileceğini de bakın nasıl anlattı…İbrahim Tatlıses’le çok uzun zamandır ortak yaşantı süren Perihan Savaş’ın meydana gelen çocuk olayından sonra yolları tamamen ayırıldı… Aslında bu yol çoktan ayrılmıştı ama Perihan Savaş’ın hamileliği bu beraberliği ayakta tutuyordu. Zira Tatlıses’in bitip tükenmek bilmeyen kadın merakı, Derya Tuna ile ilişkisi açıktan açığa sergilenirken, tüm bunlara Perihan Savaş karnında taşıdığı çocuğu için katlandı ve doğumdan sonra da isyan bayrağını çekti.Bu kadar zamandır her şeyini feda ettiği İbrahim Tatlıses’le olan ayrılığı ve aradaki ikinci kadın olan Derya Tuna için söyledikleri gazete sütunlarında peşpeşe yer alırken, artık tamamen Tatlıses’le birlikte yaşayan Derya Tuna’da boş durmadı… O da, kendisinin bu ayrılığa neden olmadığını savunarak, Perihan Savaş’ı suçladı. Hatta Perihan Savaş konuşmaya devam ederse sabrının taşacağını ve yüzünü gözünü parçalayacağını açık açık hem de yüksek sesle, hırsla söyledi. Bu, bir anlamda açık tehditti…Perihan Savaş’a göre onların beraberliğine musallat olan Derya Tuna’ydı da Tatlıses’in gün gibi açık sevgilisi olan Derya Tuna’ya göre nasıldı? Sonunda nasıl olduğunu kendisi anlattı… Daha doğrusu patladı:

“Perihan Savaşın yaptığı açıklamaların hepsi yalandır. Hep konuştu… Ben ise sustum. Bunun tek nedeni benim İbo’ya olan bağlılığımdır. Perihan Hanım “İbo bu eve giremez” diyor… Sevsinler nasıl giremezmiş? Daha geçen gün benim gözümün önünde girdi, çocuğunu sevdi…Çünkü o evin kirasını, Perihan Hanım’ın masraflarını, çocuğunun bakımını hep İbo karşılıyor… Perihan Savaş hiç utanmadan benim ilişkim için iğrenç demiş. O babasız bıraktığı üç çocuğu hiç düşündü mü?.. Evli bir adamla ilişki kurarken, yasak aşk yaşarken iğrenç olmuyor muydu?… Sonunda üç çocuklu bir anne kaderine terkedildi. Bunun suçlusu ise Perihan Savaş’tan başkası değildir. Ayrıca onunla aramda tek fark çocuk mu? İbo isterse hemen doğururum ama bunun sonucunda bir ayrılık olursa Perihan Hanım gibi kucağıma çocuğu alıp, küçücük yavruyu reklam vasıtası yapmam, merhamet dilenmem. Şunu da son olarak hatırlatayım ki Perihan Hanım fazla üstüme gelmesin ona haddini bildirmesini iyi bilirim.”Bir yasak beraberlik… Araya giren ikinci kadın… Doğan bir çocuk… Kucağında çocukla resimleri çıkan ve terkedilen bir anne ve sonra.. Evet sonra… Başlayan söz düelloları… İşte İbrahim Tatlıses’in çizdiği. Perihan Savaş, çocuğu ve Derya Tuna’nın tamamladığı yamulmuş bir eşkenar dörtgenin sivri uçları…Seviyorsam sevgilimse her şeyine katlanırım..”

İbrahim Tatlıses’le olan beraberliğinden hiçbir şekilde pişmanlık duymadığını sürekli tekrarlayan Derya Tuna aşkının gücünü göstermek için geçtiğimiz hafta Londra’ya giderek Tatlıses’le buluştu. ”Günah” filminden sonra ikinci filmlerini Almanya’da video filmi olarak Türk-Kan şirketine çekeceklerini giderayak açıklayan Derya Tuna, istediği an Tatlıses’i bırakabileceğini de söylemekten çekinmiyor…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1984-tarihli-35-sayisi/)

15.02.2021 14:42

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 18 Eylül 2019 16:47

  Yonca Tuğluk

  Derya Tuna vurulma anını o tarihte gözünün önüne getirebilirmiydi acaba? İbrahim Tatlıses le nasıl birlikte olabildin anlamadım?
 • Yayınlandı: 18 Eylül 2019 16:52

  Ercan Turp

  Derya Tuna Dilan Çıtak araları nasıl acaba şu zamanlarda?
 • Yayınlandı: 18 Eylül 2019 16:54

  Esra Güney

  Perihan Savaş Derya Tuna ya tenezzül bile etmez.
 • Yayınlandı: 18 Eylül 2019 16:55

  Yonca Tığlık

  Perihan Savaş kızını bence İbo ya hiç göstermeseymiş.