Menü

Emrah, Acısını Kalbine Gömdü

İlk defa yüzü gülüyor

Bir ayı aşkın bir süredir ortalıklarda görünmeyen Küçük Emrah, Çeçilya ile birlikte katıldığı «Öksüzler» adlı filmin galasında hayranlarıyla birlikte oldu ve uzunca bir aradan sonra ilk kez yüzü güldü. Kendisini sevenlerin bir anda etrafını sarmasıyla duygulanan Emrah, «Sizlerin sevgisiyle üzüntülerimden sıyrılıyorum» dedi.Ağabeyinin ölümünden sonra ortalardan kaybolan K. Emrah, «Öksüzler» adIı filmin galasında hayranlarının karşısına çıktı. Ünlü sanatçı başsağlığı dileyenlere teşekkür etti.

Milyonların sevgilisi Küçük Emrah, sonunda ortaya çıktı… Ağabeyinin ölümünden sonra büyük bir şoka giren ve kimseyle görüşmeyen ünlü sanatçı «Öksüzler» adlı filminin galasında hayranlarıyla birlikte oldu.

Başrolünü Çeçilya ile paylaştığı filmin galasında hayranlarının hücumuna uğrayan ve onların başsağlığı dileklerine teşekkür eden Küçük Emrah, «Beni seven bu kadar insan olduğu için çok mutluyum» dedi.«Güçlü olmak zorundayım»

Kendisine her konuda yardım eden ve destek olan ağabeyi Şükrü İpek’in ölümünden sonra uzunca bir süre inzivaya çekildiğini söyleyen genç sanatçı, yavaş yavaş toparlanmaya başladığını belirterek, «Güçlü olmak zorundayım. Çünkü bakmam gereken bir ailem var» diye konuştu. Filmin galasında rol arkadaşı Çeçilya ile birlikte oturan Emrah, acısını paylaştığı için genç sanatçıya da teşekkür etti.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-46-sayisi)

21.01.2021 03:02

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar