Menü

Emrah’ın Acı Günü

Ağabeyi Şükrü İpek’in ani ölümü karşısında şok geçiren Küçük Emrah, cenaze törenin, den sonra evine kapandı. Ünlü arabesk şarkıcısı için yakın dostları, «Emrah kendini kolay kolay toparlayamaz» diyorlar.Şarkılarında en acılı duyguları dile getiren Küçük Emrah, bu kez tarif edilemeyecek denli büyük bir acıya gömüldü. Ağabeyi Şükrü İpek’in ani ölümü karşısında şok geçiren genç sanatçı, cenaze töreninden hemen sonra evine kapandı ve kimseyle görüşmek istemediği

Cenazede kimseyle konuşmadı

Müzik ve sinema dünyasından pek çok ünlünün hazır bulunduğu cenaze törenini kimseyle konuşmadan izleyen ünlü arabesk şarkıcısı, başsağlığı dileğinde bulunanlara bu acılı gününde kendisini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Emrah, «Yaşadığı acısının unutulacak gibi olmadığını belirterek, «Gencecik, yaşam dolu bir insanın ölmesini kabullenemiyorum. Ama Allah böyle istedi. Ağabeyimin hali bir an olsun gözlerimin önünden gitmiyor. Onun yaşaması için her şeyimi feda edebilirdim» dedi.Yakın dostları genç sanatçının bu şoku üzerinden kolay kolay atamayacağını belirterek, «Emrah Şükrü ağabeyini çok severdi. Onun ölümü karşısında büyük şoka girdi. Bir rüyada gibi. Çok duygulu bir çocuk olduğu için kendini kolay kolay toparlayamaz» diyorlar.

Dostları yanındaydı

Emrah’ı en mutsuz ve acılı gününde dostları yalnız bırakmadı. Cenaze töreni boyunca bir köşede sessizce duran K. Emrah, bir süre sonra gözyaşlarına engel olamadı ve başını ellerinin arasına alarak hıçkıra hıçkıra ağladı. Şükrü İpek’in cenaze töreninde sanat dünyasının pek çok ünlü ismi hazır bulundu ve Emrah’a destek olmaya çalıştılar.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-42-sayisi/)

18.01.2021 22:38

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar