Menü

En Son Dedikodular

GÜLŞEN’E KARDEŞ ARANIYOR

GÜLŞEN Bubikoğlu, önümüzdeki günlerde bir filme başlıyor. Müzikal bir içerik taşıyacak olan filmde Gülşen Bubikoğlu’na bir erkek kardeş aranıyor… Bu arada filmin henüz adının ve kadrosunun belirlenmediğini belirten firma yetkilileri, geniş bir komedyen kadrosunu bir araya getirmek amacında olduklarım söylüyorlar… Gülşen Bubikoğlu ise filmle ilgili olarak şunları söylüyor:

«Uzun bir süre dinlendim… Sinemaya büyük özlem duydum… Başarılı bir yapıt olacağından hiç kuşkum yok…»AHMET ÖZHAN YUGOSLAVYA’DA

YÜCEL Çakmaklı’nın hazırlayıp yöneteceği bir televizyon dizisi için, geçtiğimiz günlerde Yugoslavya’ya giden ünlü sanatçı Ahmet Özhan, «Aliş» filminde Yugoslav sanatçılarla başrolü oynayacak. Bir Rumeli türküsü olan «Alişimin Kaşları Karandan esinlenerek hazırlanan dizi, Makedonya ve Bosna’da çekilecek… Çok az bir bölümünün Türkiye’de çekileceği film, büyük bir olasılıkla yeni televizyon yayın döneminde ekranlara gelecek… Bu arada «Aliş» Yugoslav televizyonunda da gösterime girecek.

Dizi ile ilgili olarak Ahmet Özhan bakın ne diyor: «Bu dizide bir ünlü türküyü yorumlayacağım. Ayrıca filmde birçok Rumeli türkülerini de seslendireceğim… Yugoslavya’da Türkler’in yoğun olduğu bölgelere uğrayacağız ve filmin çekimini o bölgelerde gerçekleştireceğiz… Bu arada. Priştina televizyonunda da bir Türk Sanat Müziği konseri vereceğim…»YENİ EV YENİ YAŞAM

GEÇTİĞİMİZ günlerde güney sahillerine giden Seyyal Taner, İstanbul Gayrettepe taraflarında yeni bir daire satın aldı… «Yeni ev yeni yaşam» parolasıyla kendine yeni bir düzen kuran Seyyal Taner, eski sevgilisinden tamamen koptuğunu -söylüyor… Şu günlerde İstanbul’da olması gereken Seyyal Taner, yeni uzunçalarının ön hazırlıklarına başlayacak… Bu arada bir gazinoyla da anlaşması olduğunu belirten şarkıcı, çalışmalarını sürdürüyor.Seyyal Taner acılı günleri geride bıraktığını söyleyerek yeni yaşamıyla ilgili şunları dile getiriyor:

«Bir süredir dinleyicilerden ayrı kaldım. Çek güç günler geçirdim. Artık şimdi yepyeni bir Seyyal dinleyeceksiniz… Yeni bir grubun hazırlığı içindeyim…»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1984-tarihli-38-sayisi)

21.01.2021 23:46

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar