Menü

En Yakışıklı Sıska Benim

Erkeklerin atletik vücutlu olabilmek için spor yaparak enerji sarfettikleri günümüzde, Aydemir Akbaş ise sporla sıskalığını korumaya çalışıyor. Sıskalıkta bir hayli de iddialı olan Akbaş en önemlisi büyük bir iddia ile “en yakışıklı sıska benim” diyor…

Günümüzde yakışıklı erkek denince kişiye göre değişen yüz hatlarının yanısıra genelde omuzları geniş, kalçaları dar, göbeksiz, sırt kasları gelişmiş üçgen vücutlu erkekler akla geliyor. Bu nedenle de kilo atmak için saunalara, aerobik salonlarına koşan bayanlara karşılık, spor salonlarına koşarak bu tip bir vücuda sahip olabilmek için çaba harcayan erkekler de az değil…İşte bu tip vücut geliştirici hareketleri evinde yaparak yakışıklı olmaya çalışanlardan biri de seks furyası döneminde çevirdiği filmlerle dünün, bugün ise komedi filmleriyle sinemanın aranılan oyuncularından olan Aydemir Akbaş… Ne var ki Aydemir Akbaş film çalışması yapmadığı günlerde hemen hemen günde birkaç defa seanslar halinde kol, bacak, sırt kaslarını geliştirebilmek için en zor hareketleri yapmasına karşılık vücudunu geliştiremediği gibi, sıska vücutlu erkeklere de en ideal örneği veriyor. Sıska vücutlu olmasından hiçbir üzüntü duymayan Akbaş, birçok erkeğin tam tersine cinsel cazibesini vücudunun sıskalığına bağlıyor. Vücudunda atletik yönde herhangi bir gelişme olmadığı halde jimnastik hareketleri yapmaktan yine de vazgeçmeyen Aydemir Akbaş, vücudunu geliştirmek isteyenlere inat edercesine sıskalığını korumaya çalışıyor. Sıskalık konusunda bir hayli de iddialı olan ünlü komedyen, bu dalda herkese meydan okuyabileceğini belirterek şöyle söylüyor:

“Ben filmlerin aranılır erkeği olmamın yanısıra, yolda yürürken bile genç kızların etkileyici bakışlarını (!) üstümde hissediyorum. Bu da benim sıskaların en yakışıklısı olduğumu gösterir. Zaten ne demişler etin en tatlı yeri kemiğe yakın olandır. İşte ben de tatlılığımı sıskalığıma borçluyum…”Ne dersiniz bayan okuyucularımız; Aydemir Akbaş sizin için de kendi düşündüğü gibi yakışıklı bir sıska mı, yoksa kendi kendini avutan bir kilo fukarası mı?

Yok canım o kadar da değil… Hâlâ aranılan bir komedi sanatçısı o…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1984-tarihli-37-sayisi/)

15.10.2020 14:03

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 16 Eylül 2019 23:56

  Demir Yorgan

  aydemir akbaş filmleri genelde +18 di.
 • Yayınlandı: 16 Eylül 2019 23:57

  Gökhan Yıldız

  aydemir akbaş nereli olduğunu bilen varmı?
 • Yayınlandı: 16 Eylül 2019 23:59

  Coşkun Fırat

  Filmlerinde aydemir akbaşın yürüyüşü efsaneysi.
 • Yayınlandı: 17 Eylül 2019 00:02

  samet hattat

  aydemir akbaşın kardeşi Erdinç akbaş da kendi kadar iyi bir sanatçıydı.
 • Yayınlandı: 17 Eylül 2019 00:03

  korkut sancar

  aydemir akbaşın eşi Beyhan Akbaş la ne zaman evlenmiş acaba?