Menü

Erol Deran Sanatını İspatladı

Tanınmış bestekarlarımızdan Erol Deran, müzik dışında resimle de uğraşıyor. Geçtiğimiz günlerde bir kokteyl vererek resimlerini tanıtan sanatçı, konukları tarafından tam not aldı.

Sanatın bütün dallarına ilgi duyan ünlü bestekarlarımızdan Erol Deran, müzikten sonra resimde de başarılı olduğunu ispatladı. Zamanının büyük bir bölümünü beste ve resim yaparak geçiren Deran, geçtiğimiz günlerde verdiği bir kokteylle bu çalışmalarım tanıttı.Kokteyle katılan konuklar tarafından tebrik edilen Erol Deran, tam not aldığını öğrenince çok sevindi ve «Bundan sonra çalışmalarıma daha sıkı sarılacağım» dedi.

Erol Deran’ı başarısından dolayı kutlayan dostları ise «Resimlerin de bestelerin kadar güzel. Böyle giderse ünlü ressamlara rakip olursun» diyerek beğenilerini dile getirdilerKokteyle bir çok ünlü katıldı

Erol Deran ile eşi Sevim Deran kokteyle katılan dostlarıyla yakından ilgilendiler. Ajda Pekkan ile Lale Belkıs, ünlü bestekarın resimlerinin tanıtımı için verdiği kokteyle katılarak, onu bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-51-sayisi)

02.03.2021 23:51

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar