Menü

Ersen’den İlginç İddia

İddiaya girdi çiğ tavuğu yedi

Şarkıcı Ersen’in ilginç şeyleri sevdiğini bilen arkadaşları geçenlerde onu bir çiğ tavuğu yerken gördüler. Sebebini sorduklarında Ersen’in bir iddiaya girdiğini öğrendiler, «Kazanmak için her şeyi yaparım» diye konuşan ünlü şarkıcı kiminle iddiaya girdiğini söylemedi ama bir İspanya seyahati kazandığını açıkladı.Şarkıcı Ersen girdiği iddia uğruna çiğ tavuğu yedi… Sanatçının ilginç şeylerden hoşlandığını ve bu uğurda her şeyi göze aldığını bilen arkadaşları geçenlerde onu elinde çiğ tavukla görünce fazla şaşırmadılar ama sebebini sormadan da yapamadılar. Ersen arkadaşlarına, elindeki çiğ tavuğu, girdiği bir iddia nedeniyle yediğini söyledi ve «Kazanmak için her şeyi yaparım» dedi.

«İddiayı da severim, kazanmayı da»

Eline aldığı çiğ tavuğu büyük bir iştahla yiyen Ersen, iddiaya girmeyi çok sevdiğini belirterek, «Herhalde çevremde bulunanlar çiğ tavuğu da yediğimi görürlerse, artık benimle iddiaya girmezler» diye konuştu.Girdiği her iddiayı kazandığını belirten Ersen, çiğ tavuk yeme konusunda kiminle iddiaya girdiğini söylemedi ama bir İspanya seyahati kazandığım açıkladı.

İddia sonucu kazandığı, İspanya seyahatine yakında çıkacağını söyleyen Ersen, «Yediğim tavuğa şükran borçluyum. Onun sayesinde unutamayacağım bir tatil yapacağım» dedi.«Tadı gayet iyi»

Adını vermediği bir arkadaşıyla iddiaya giren Ersen, elindeki çiğ tavuğu büyük bir iştahla yerken, «İlk kez çiğ et yiyorum ama tadı da fena değilmiş. Benimle kolay kolay iddiaya girilmeyeceğini herkesin anlaması gerekir. Ben girdiğim iddiayı kazanmak için her şeyi yaparım» dedi.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-45-sayisi/)

27.02.2021 06:01

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar