Menü

Evlilik Balonu Çabuk Söndü

Uzun süredir her yerde evleneceklerini söyleyip duran “Tehlike Çemberinin sevimli ikilisi Robert Wagner ve Stefhanie Powers’ın reklam balonları çabuk söndü. Bu ay içinde tatil yapmak için İsviçre’ye giden Robert Wagner yeni sevgilisi Jiil St.John ile yakalanınca bu beraberliğin tamamen bir reklam aracı olduğu da ortaya çıktı…Bir süre önce televizyon severlere yeniden merhaba diyen ”Tehlike Çemberi”nin sevimli ikilisi Bay ve Bayan Hart, gerçek isimleriyle Robert Wagner ve Stefhanie Powers’ın evlenecekleri haberinin bir reklam olduğu ortaya çıktı.

Filmdeki kusursuz uyumları, birbirlerine aşırı yakışmaları televizyon severler tarafından da son derece beğenilen ”Tehlike Çemberi”nin iki sevimli kahramanı Robert Wagner ve Stefhanie Powers kendileri için çok daha yararlı olacağına inanmışlar ki, bu beraberliklerini gerçek yaşamda da birlikte sürdürmeye karar vermişlerdi. Üstelik her ikisinin de yaşam arkadaşları yoktu artık. Robert Wagner’in en az kendisi kadar ünlü olan aktrist eşi Nathalie Wood geçtiğimiz senelerde talihsiz birdeniz kazası sonucu yaşamını yitirmiş Stefhanie Powers’ın sevgilisi ünlü aktör William Holden ise fazla heyecanı kaldıramadığından olsa gerek kalp krizi sonucu hayata gözlerini yummuştu.Bu tür tesadüflerin daha da birbirlerine yaklaştırdığı Wagner ve Powers, kendileri için de mükemmel bir reklam olacağını bildiklerinden film setleri dışında da beraberliklerini sürdürmeye başlamışlardı. Artık tüm çevrelerine, çeşitli yayın organlarına birbirlerine çok sevdiklerini, onları bu filmin birbirlerine yaklaştırdığını ve çok yakın bir gelecekte evleneceklerini ilân etmeye başlamışlardı. Gazetelerde, dergilerde boy boy fotoğrafları çıkıyordu artık… Elele, gözgöze ve dizdize… Ve zaten bu ikiliyi birbirlerine çok yakıştıran TV izleyicisi de neredeyse onlardan çok daha fazla sevinmişti bu beraberliğe. Uzun süre de de devam etti bu reklam aşkı. Ne var ki, her şeyde olduğu gibi asıl gerçek ortaya çıkmakta fazla gecikmedi… Yakışıklı Bay Hart, Robert Wagner bu ay içinde kış tatili için gittiği İsviçre’de yeni sevgilisi Jili St.John ile birlikte yakalanıverdi. İki sevgili de fotoğraflarının çekildiğinden habersiz mutlu bir şekilde görüntülenivermişlerdi. Bu arada çevrenin dikkatini çeken en önemli özellik yeni sevgili Jiil St.John’un şaşırtıcı bir şekilde Stefhanie Powers’a benziyor olmasıydı.

Acaba Robert Wagner bu benzeme sayesinde çevreyi kandırabilmeyi ve bu mükemmel aşkı devam ettirmeyi mi düşünüyordu, ne dersiniz?…

(Alıntıdır.Bkz:http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1984-tarihli-31-sayisi/)

29.09.2020 14:50

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar