Menü

Falco Neden Terk Edildi?

Avrupa’nın tanınmış müzik dergilerinden Smash-Hits’in açıklamasına göre Wham grubunun 2 üyesi de haftada 40 pound kazanıyor. Dergi, George Michael için, «Babasının dükkanında çaIışabilir» şeklinde bir yorumu yayınladı.

Wham grubunun iki solisti dikkatsizliklerinin bedelini parasız kalmakla ödüyorlar. Menajerleriyle yaptıkları ve tamamiyle kendi aleyhlerine olan anlaşmayı dikkatle okumadıkları için beş parasız kalan ünlü ikili için Avrupa’nın ünlü dergilerinden Smash Hits bir açıklama yaptı. Smash-Hits’de yayınlanan yazıda, grubun iki üyesinin eline haftada ancak 40 pound geçtiği belirtildi ve George Michael için de «Para kazanmak için babasının köfteci dükkanında çalışabilir» şeklinde bir yorum yayınlandı.Falco Terkedildi

Ünlü pop şarkıcısı Falco, çok sıkı çalışmasının ve eve zaman ayıramamasının sonucunu ağır bir şekilde ödüyor. Falco’nun ilgisizliğine kızan eşi Isabella, bebeğini de yanına alarak kocasını terketti ve annesinin yanına döndü.

Müzikte adım adım zirveye çıkan ve başarıdan başarıya koşan ünlü pop şarkıcısı Falco, özel hayatında sıkıntılı günler yaşıyor. Son aylarda kendini tamamiyle müzik çalışmalarına adayan ve evine zaman ayıramayan Falco, ihmalkarlığının bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Sanatçının ilgisizliğine kızan eşi Isabella yanma bebeğini de alarak kocasını terketti ve annesinin yanına döndü.Karısı ile 1 yıl önce tanışan ve hemen evlenen Falco ise bu durumun kendisini çok şaşırttığım söyleyerek şöyle konuşuyor: «Isabella benim için çok önemli bir varlık. Beni alkolden kurtardı, ilham kaynağım oldu, en önemlisi de bana yavrumuz Katharina’yı verdi. Son zamanlardaki sıkı çalışmalarım yüzünden onu ihmal ettim. Ancak ondan vazgeçemem. Eski güzel günlerimize dönmek için elimden ne gelirse yapacağım».

Kızları Hücumuna Uğradı

Bu ay içerisinde Almanya’da vereceği konsere hazırlık amacıyla İtalya’nın küçük bir kasabasında şarkı söyleyen Den Harrow, adeta kızlar tarafından ablukaya alındı.Ünlü şarkıcı Den Harrow, Almanya’da vereceği konser için İtalya’da moral topladı… Bu ay içerisinde Almanya’da vereceği konsere hazırlık amacıyla İtalya’nın küçük bir kasabasında şarkı söyleyen Harrow, genç kızların hücumuna uğradı. Den Harrow, bunun kendisi için büyük bir moral kaynağı olduğunu belirterek, «Bu kadar ilgi görmem beni gerçekten çok sevindirdi. Dilerim Almanya’da da aynı başarıyı kazanırım» diye konuştu.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-42-sayisi/)

27.02.2021 01:41

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar