Menü

Fatma Girik Pürdikkat

«Oğlum Oğlum» adlı video filminin hemen peşinden ikinci video filmine başlayan Fatma Girik, «İlkinde olduğu gibi bu filmde de hep işe ben koşuyorum. Çok yorucu oluyor ama ne yapayım çok titizim» dedi.

Film çekimleri sırasında her işe kendisi koşturan Fatma Girik, boncuk boncuk terler dökmeye başladı. «Oğlum Oğlum» adlı video filminin bitiminin hemen ardından ikinci bir filme başlayan ünlü sanatçı, «Çok titiz olduğum için bütün çalışmalarımda her işe ben koşturuyorum. Yorucu oluyor ama hoşuma gidiyor. Ne yapayım?» dedi.Yeni çalışmasının başarılı olması için en ince ayrıntılara kadar dikkat ettiğini belirten Fatma Girik, «Çoğu kez aksaklıkları gidermek için çekimleri durdurduğum bile oluyor. Aslında herkes bu kadar ince eleyip sık dokuduğum için bana kızıyor ama huyum böyle. Yaptığım işin verdiği huzur bana yetiyor» diye konuştu.

İnce eleyip sık dokuyor

Yeni video filminin çekimlerine başlayan Girik, çalışmalar sırasında her işle yakından ilgileniyor ve özen gösteriyor…Hizmetçi kadını canlandırıyor

Fatma Girik halen çekimleri süren son video filminde hizmetçi bir kadını canlandırıyor. Ünlü sanatçı yıllardır sinemada her türlü rolü oynadığını belirterek «Ben rol ayrımı yapmam ve sadece başarılı olmaya çalışırım» diyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-30-sayisi/)

27.02.2021 05:35

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar